عنوان Star Ocean: The Divine Force معرفی شد

6 آبان 1400 - 01:16
Star Ocean: The Divine Force

طی رویداد امشب State of Play سونی، از جدیدترین عنوان سری Star Ocean به نام Star Ocean: The Divine Force، با نمایش یک تریلر رونمایی شد.

این تریلر با نمایش دادن خدمه‏‌ی یک سفینه‌ی فضایی در بالای سیاره‌ای آغاز شد. طبق معمول این سری، حوادثی رخ می‌دهند که منجر به پیچیدگی انسان‌های پیشرفته از نظر فناوری در سیاره‌ای جادویی می‌شود. در ادامه‌ی تریلر، کاپیتان کشتی را می‌بینیم که به ساکنان سیاره می‌پیوندد و همگی آن‌ها در زره‌های قرون وسطایی ظاهر شده‌اند.

در Star Ocean: The Divine Force علاوه بر نبردهای فعال، عناصر اکتشافی جدید ظاهر می‌شوند. به عنوان مثال، به نظر می‌رسد که ما به یک نوع جت پک دسترسی خواهیم داشت. این به اشیاء اجازه می‌دهد که در اطراف یک سیاره‌ی بیگانه پرواز کنید.

عنوان Star Ocean: The Divine Force در سال 2022 در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار خواهد گرفت.

در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر معرفی این بازی بپردازید:

PC Gamer

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ShinjiMikami گفت:

  مراسم انچنان که گفتیم میش نرفت البته من بیشتر دلم پیش فاینال فانتزی بعدی بود که اینم نمایش ندادن. اینم نشون میده طبق گفته هام فاینال موند واسه ۲۰۲۳.
  .
  سطح مراسم معمولی بود و از بین بازیا هم همین بازی این پست بهترینشون بود. اول که اسم اسکوئر رو نشون دادن گفتم فایناله ولی بعدش دیگه عوض شد.
  .
  بنظر میرسه تمامی ایپی های سونی واسه ۲۰۲۲ تموم شده. ایپی های اصلی سونی گاد و هرایزن و گوست و فوراسپوکن و گرن توریسمو هستش.
  برای مراسم بعدی باید تا چند ماه صبر کنیم که بازیای ۲۰۲۳ رو قراره نشون بدن، البته که فاینال و اسپایدی ۲ اونجا منتظرمون هستند. حال شاید هم این مراسم رو زود تر هم نشون دادن. نمیشه دقیق گفت.
  .
  به هرحال منتظرم برای ایپی های جدید سونی
  با تشکر

 • واقعا از اینکه میبینم اسکوییر انیکس به کار همیشگیش ادامه میده خوشحالم

 • Tang Hao گفت:

  برای Xbox و PC هم میاد
  Star Ocean از اون بازیاست که پیر میشی تا همه تروفی/اچیومنت ها رو بگیری
  2022 عجب سالیه