تام هالند از باحال‌ترین صحنه فیلم Spider-Man: No Way Home می‌گوید

5 آبان 1400 - 16:00
فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)

تام هالند در مصاحبه اخیر خود، اطلاعات جدیدی پیرامون فیلم Spider-Man: No Way Home داده است.

با اینکه کمپانی مارول بیشتر سعی دارد تا اطلاعات مربوط به فیلم‌ها را مخفی نگه دارد اما تام هالند (Tom Holland) در مصاحبه اخیر خود، در مورد محبوب‌ترین صحنه او از فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) سخن گفته است.

تام هالند، همانند دو فیلم قبلی این مجموعه، نقش پیتر پارکر یا مرد عنکبوتی را به تصویر می‌کشد. تام هالند در این مصاحبه اظهار داشته که در یکی از صحنه‌های فیلم که محبوب‌ترین صحنه او نیز است، او به همراه عمه می، هپی مورگان و یک شخصیت مرموز دیگر در دور یک میز نشسته‌اند و گفتگویی در مورد این دارند که یک ابرقهرمان بودن چطوری است و چه حسی دارد. تام هالند می‌گوید:

در این صحنه، چهار نفر در دور یک میز نشسته‌اند و گفتگویی با یکدیگر در مورد حس ابرقهرمان بودن دارند. این صحنه بسیار هیجان‌انگیز و خارق‌العاده است.

تام هالند در ادامه این اظهارات خود گفته است:

یک روز دیگر، من و برادرم به تماشای این صحنه نشستیم و دهانمان از تعجب باز مانده بود.

گرچه تام هالند در فاش کردن داستان فیلم‌های خود شهرت دارد و در مصاحبه‌های فیلم‌های قبلی نیز این کار را انجام داده است اما این بار، او دقیق و حساب‌شده سخن گفته است و آن صحنه را طوری توضیح داده که هیچ گونه اسپویلی در آن وجود نداشته باشد.

پس از صبحت‌های تام هالند، گمانه‌زنی‌هایی در مورد شخصیت چهارم این گفتگو شکل گرفته است. برخی از طرفداران بر این باور هستند که شخصیت چهارم این گفتگو ممکن است نسخه دیگر مرد عنکبوتی با بازی اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) یا توبی مگوایر (Tobey Maguire) باشند.

از آنجا که فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، شامل مولتی ورس خواهد بود، پس برای مدتی طولانی است که طرفداران گمانه‌زنی‌هایی در مورد وجود نسخه‌های دیگر مرد عنکبوتی با بازی اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در این فیلم را داشتند. در این فیلم، شروران فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی همچون دکتر آک و الکترو حضور خواهند داشت.

برخی طرفداران نیز بر این عقیده هستند که ممکن است نفر چهارم این گفتگو، یکی از انتقام‌جویان باشد. فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، قرار است در تاریخ 17 دسامبر سال 2021 میلادی بر روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: هایپ بیست

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Amiragha گفت:

  اااا
  چه جالب
  همین چند روز پیش هم چارلی کاکس بازیگر نقش دردویل گفته بود که دور یه میز با چند نفر نشسته بودیم و در مورد ابر قهرمان بودن حرف میزدیم!
  پس مشخصه تام هالند سوتی داده و تایید شد که چارلی کاکس هم در این فیلم حضور داره

  • من شک دارم
   احساس میکنم بالاخره عموبن میخواد وارد بشه ، حالا یا در غالب فلش بک
   یا یه عمو بن از یه دنیای دیگه

  • اره مطمعنم دردویله

 • SUNMAN گفت:

  خودم که هر جور میخام به عنوان اسپایدیر من بهش نگاه کنم نمی تونم

  ولی دیگه نیتن دریک چرااااااااااااااااااا اخه =_(((((

 • All Alone گفت:

  الان باز دوباره اینم اسپویل میکنه 😂

 • D گفت:

  امید وارم دردویل باشه…

 • یعنی تام‌هالند و توبی‌مگوایر و اندرو گارفیلد و دردویل؟