شخصیت‌ها و بازیگرانی که در فیلم The Batman حضور دارند

4 آبان 1400 - 21:55
فیلم بتمن (The Batman)

فیلم The Batman یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال 2022 است. اما چه شخصیت‌هایی و با بازی چه بازیگرانی، در این فیلم حضور دارند؟

شخصیت بتمن یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای کمیک‌ها محسوب می‌شود که تاکنون آثار زیادی درباره آن ساخته شده است. جدیدترین اثر، فیلم بتمن (The Batman) است که چند ماه دیگر منتشر خواهد شد.

فیلمی که مت ریوز (Matt Reeves) آن را کارگردانی کرده است. کسی‌که فیلم‌های موفقی چون کلاورفیلد (Cloverfield) و طلوع سیاره میمون‌ها (Dawn of the Planet of the Apes) را ساخته تا باعث شود به کیفیت بالای این فیلم، کاملا امیدوار باشیم.

اما ریوز برای این فیلم خود از کدام شخصیت‌های دنیای دی‌سی استفاده کرده است و از آن مهم‌تر آن که وظیفه بازی در این نقش‌ها را به چه بازیگرانی سپرده است؟

بتمن

فیلم بتمن (The Batman)

از همان اول شروع کنیم. بتمن جدید سینما، رابرت پتینسون (Robert Pattinson)؛ بازیگر مجموعه گرگ‌ومیش (Twilight) است. پتینسون، بتمن را یکی از متفاوت‌ترین ابرقهرمانان دنیای کمیک‌ها می‌داند و گفته است این موضوع به وی در بازی در نقش این شخصیت کمک کرده است.

کمپانی برادران وارنر، به انتخاب پتینسون امید زیادی دارد و امیدوار است با درخشش احتمالی وی در این نقش، یک فرنچایز جدید را پیرامون شخصیت بتمن با بازی وی، ایجاد کند.


کمیسر گوردون

جفری رایت (Jeffrey Wright)؛ بازیگر سریال موفق دنیای غرب (Westworld)، ایفاگر نقش جیمز گوردن (James Gordon) دوست داشتنی بوده است.


کت‌ومن

جدیدترین بازیگری که ایفاگر نقش زن گربه‌ای یا همان کت‌ومن (Catwoman) بوده است، زوئی کراویتز (Zoë Kravitz)؛ بازیگر فیلم مکس دیوانه: جاده خشم (Mad Max: Fury Road) است.

البته کراویتز پیش از این در انیمیشن فیلم لگو بتمن (The LEGO Batman Movie) نیز به صداپیشگی در نقش سلنا کایل پرداخته بود و این دومین تجربه وی با این شخصیت است.  


ریدلر

پل دینو (Paul Dano)؛ بازیگر فیلم خون به پا خواهد شد (There Will Be Blood)؛ در نقش ریدلر در این فیلم به هنرنمایی پرداخته است. ادوارد نیگما، شخصیت منفی اصلی فیلم بتمن است.


آلفرد

ایفاگر نقش آلفرد پنی‌ورث (Alfred Pennyworth)؛ خدمتکار وفادار بتمن اما، بر عهده اندی سرکیس (Andy Serkis) بوده است. سرکیس در مجموعه سیاره میمون‌ها نیز با ریوز همکاری کرده بود.


پنگوئن

کالین فارل (Colin Farrell)؛ بازیگر فیلم در بروژ (In Bruges)، ایفاگر نقش ازوالد کابلپات (Oswald Cobblepot) یا همان پنگوئن بوده است. جالب آن‌که فارل زمانی قرار بود در نقش بتمن در یک فیلم بازی کند که در نهایت آن فیلم ساخته نشد.


کارماین فالکون

وظیه بازی در نقش کارماین فالکون (Carmine Falcone) نیز، برعهده جان تورتورو (John Turturro)؛ بازیگر مجموعه فیلم‌های تبدیل‌شوندگان (Transformers) بوده است.


لازم به ذکر است که فیلم بتمن که به دومین سال فعالیت بروس وین به عنوان بتمن خواهد پرداخت، در تاریخ 4 مارس سال 2022 (13 اسفند 1400) منتشر خواهد شد.

اما نظر شما چیست؟ به نظر شما افراد مناسبی برای بازی در نقش این شخصیت‌ها انتخاب شده‌اند؟

تریلر فیلم بتمن

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Sajad Akb گفت:

    ولی هیچ بتمنی سه گانه بتمن ساخته کریستوفر نولان نشد. یکی این قضیه واس بتمن هست.
    واس اسپایدرمن هم هیچ فیلمی روی دست سه گانه ساخته سم ریمی نیومد. هنوزم دیدنشون جذابه.

    • Sony For Life گفت:

      باو شما چرا منقرض نمیشین زیر هر پست بتمن میاید مینویسید بتمن فقط بتمن نولان باشه فهمیدیم بتمن نولان بهترین بتمن بود