اولین تصاویر فیلم The Last Manhunt با بازی جیسون موموآ

4 آبان 1400 - 20:39
فیلم آخرین تعقیب (The Last Manhunt)

اولین تصاویر رسمی از فیلم The Last Manhunt با بازی جیسون موموآ منتشر شده است.

فیلم آخرین تعقیب (The Last Manhunt) به داستان حقیقی آخرین تعقیب بزرگ جنایتکاران در غرب وحشی آمریکا می‌پردازد. این فیلم بر اساس تاریخ شفاهی قبلیه چمهویوی در جاشوا تری در کالیفرنیا است. فیلم آخرین تعقیب با بازی جیسون موموآ است. جیسون موموآ علاوه بر بازی در این فیلم، یکی از نویسندگان آن است و به عنوان تهیه‌کننده نیز در ساخت آن حضور داشته است.

اتفاقات فیلم آخرین تعقیب در سال 1909 میلادی رخ می‌دهد. این فیلم داستان ویلی بوی و عشقش کارلوتا را دنبال می‌کند. پس از اینکه ویلی بوی به طور تصادفی به پدر کارلوتا شلیک می‌کند، به همراه عشقش، پا به فرار می‌گذارد. با آمدن رئیس جمهور تفت به این منطقه، کلانتر محلی تصمیم می‌گیرد تا به همراه دو ردیاب از قبیله‌های بومی آمریکایی، سفری برای پیدا کردن این دو را آغاز کنند و عدالت را برای رهبر قبیله به قتل رسیده خودشان را اجرا کنند.

بازیگران فیلم آخرین تعقیب شامل مارتین سنسمایر (Martin Sensmeier) در نقش ویلی بوی، ماینی کینیماکا (Mainei Kinimaka) در نقش کارلوتا، ژان مک کلارنون (Zahn McClarnon) در نقش پدر کارلوتا، لیلی گلدستون (Lily Gladstone) در نقش مادر کارلوتا، رائول تروخیلو (Raoul Trujillo)، برندون اوآکس (Brandon Oakes) و تنتو کاردینال (Tantoo Cardinal) است.

از دیگر بازیگران این فیلم نیز می‎‌توان به کریستین کامارگو (Christian Camargo)، وید ویلیامز (Wade Williams)، جیمی سیوز (Wade Williams)، جاستین کمپبل (Justin Campbell)، مژان آریا (Mojean Aria)، چارلی برومبلی (Charlie Brumbly) و ایمی سایمتز (Amy Seimetz) اشاره کرد.

کریستین کامارگو علاوه بر بازی در این فیلم، وظیفه کارگردانی فیلم آخرین تعقیب را در دست دارد. او در این فیلم، نقش کلانتر فرانک ویلسون را بازی می‌کند. از این داستان، فیلمی تحت عنوان Tell Them Willie Boy Is Here در سال 1969 میلادی ساخته شده بود. در این فیلم، رابرت ردفورد (Robert Redford) نقش کلانتر را بازی کرده بود.

فیلم‌نامه فیلم آخرین تعقیب توسط جیسون موموآ و پاآ سیبت (Pa’a Sibbett) نوشته شده است. این فیلم به طور کامل فیلمبرداری و ساخته شده است. در حال حاضر، سازندگان به دنبال پیدا کردن یک پخش‌کننده هستند تا این فیلم را خریداری کنند و آن را در سینماها یا سرویس‌های آنلاین عرضه کنند. این تصاویر را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

منبع: ددلاین

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید