برندن فریزر نقش شرور فیلم Batgirl را بازی خواهد کرد

4 آبان 1400 - 19:17
برندن فریزر نقش شرور فیلم Batgirl

برندن فریزر قرار است نقش شرور فیلم Batgirl را برای سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس بازی کند.

از تابستان سال جاری میلادی، خبری در مورد فیلم بت‌گرل (Batgirl) منتشر نشده بود. این فیلم قرار است برای پخش در سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس ساخته شود. نقش بت‌گرل یا باربارا گوردون را در این فیلم، لزلی گریس (Leslie Grace) ایفا خواهد کرد. گریس اخیرا در فیلم موزیکال در هایتز (In The Heights) ایفای نقش کرده است.

یکی از مهم‌ترین نقش‌ها در فیلم‌هایی که از دنیای بتمن ساخته می‌شوند، شخصیت‌های شرور آن هستند. به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر موفق شده تا بازیگر نقش منفی فیلم بت‌گرل را پیدا کند. برندن فریزر (Brendan Fraser) قرار است نقش شخصیت شرور فیلم بت‌گرل را به تصویر بکشد.

گرچه شخصیت شرور فیلم بت‌گرل، شخصیت جالب توجهی نیست اما مطمئنا حضور او در این فیلم، اندکی از اتفاقات پیش‌رو در فیلم بت‌گرل را مشخص خواهد کرد. بنابر گزارش‌ها، شخصیت شرور فیلم بت‌گرل، فایرفلای است. او یک متخصص جلوه‌های ویژه در هالیوود است که بعدا به یک آتش‌افروز تبدیل می‌شود.

شخصیت فایرفلای یکی از شخصیت‌های شروری است که در مجموعه کمیک Batgirl: Year One حضور پیدا کرده است. عادل العربی (Adil El Arbi) و بلال فلاح (Bilall Fallah) وظیفه کارگردانی فیلم بت‌گرل را بر عهده دارند. این دو قبلا کارگردانی فیلم پسران بد تا ابد (Bad Boys For Life) را در دست داشتند.

این مجموعه کمیک از آن جهت قابل توجه است که در این کمیک، داستان خاستگاه بت‌گرل تغییر پیدا می‌کند. قبلا، او زنی بوده که از بتمن برای خودش یک بت ساخته بوده است. حال، در این مجموعه کمیک، او یک نوجوان ناامید است که یک لباس شبیه به لباس بتمن می‌سازد تا بدین شیوه، به مردان زندگی خود ثابت نماید که او می‌تواند از خودش مراقبت نماید.

او با جرم و جنایت مبارزه می‌کند نه به خاطر اینکه فکر می‌کند مجبور به اینکار شده یا سرنوشتش این است بلکه این کار انجام می‌دهد چون باهوش و توانمند است و می‌خواهد کارهای خوب انجام بدهد.

اگر سازندگان قرار است این داستان را در فیلم بت‌گرل به تصویر بکشند، پس مطمئنا این، نشانه‌ای از فیلمی خوب و تماشایی است. برندن فریزر قبلا نقشی از دنیای دی‌سی را به تصویر کشیده است. او در سریال دوم پاترول (Doom Patrol) نقش رباتمن را ایفا کرده است.

منبع: avclub

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Johan Liebert گفت:

  چه پیر شده☹

 • GHOST-ERFAN گفت:

  بابا چیزیدین دیگه با اینهمه مطب سینمایی نمیخواین ول کنید؟

 • Amiragha گفت:

  الان آخرش من نفهمیدم
  دوست دختر بتمن,بتگرل یا کت وومن؟؟
  یکی اینارو بگه
  یا اصلا این دوتا یکین؟
  بعد احتمال داره بتمن هم با این باشه هم با اون؟
  یه سری چیزای دیگه ای هم به ذهنم میرسه ولی خب دیگه فک نکنم کامنتم تایید شه😁😁

  • reza_tport گفت:

   1.بستگی داره چون جریان متناوبه
   2.یکی رو هواست یکی رو زمین
   3.احتمال که چه عرض کنم (تو خودت رو بزار جای بتمن چیکار میکردی ,بین خودمون باشه این سوالت گزینه سومم داره)
   توضیح ها رو کوتاه کردم چون اگه وارد جزیات میشدم تایید نمیشد خخخ

 • crystal sky گفت:

  بنده خدا چقدر موهاش ریخته یادش بخیر تو مومیایی 1 هم تیپ خفنی داشت هم موهاش پر پشت بود