در فصل دوم سریال The Witcher، یک راز مهم برملا خواهد شد

2 آبان 1400 - 22:21
در فصل دوم سریال The Witcher، یک راز مهم برملا خواهد شد

گفته می‌شود که در فصل دوم سریال محبوب The Witcher، نام واقعی یکی از شخصیت‌های مهم مشخص خواهد شد.

سریال ویچر (The Witcher)، خیلی زود به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های دنیا تبدیل شده است و فصل دوم و مورد انتظار آن نیز به زودی منتشر خواهد شد و اکنون یک خبر جالب از فصل دوم آن منتشر شده است.

طبق گفته منابع نزدیک به سریال ویچر، عوامل سازنده این سریال قصد دارند خیلی زود و در فصل دوم این سریال، یکی از رازهای مهم دنیای ویچر که مربوط به یکی از شخصیت‌های آن است را، برملا کنند.

هشدار: در ادامه این خبر، یکی از رازهای کتاب‌ها، فصل دوم سریال و بازی ویچر لو می‌رود!

طبق گفته این منبع، قرار است در اواخر فصل دوم این سریال، به رابطه دو شخصیت دونی (Duny) و اِمیر ور امریس (Emhyr var Emreis) اشاره شود. به عبارت دیگر، قرار است در این فصل مشخص شود که این دو شخصیت، در واقع یک نفر می‌باشند.

البته این موضوع برای علاقه‌مندان به مجموعه‌های ویچر، خبر جدیدی نیست و آن‌ها از قبل می‌دانسته‌اند که دونی که پدر واقعی شخصیت سیری (Ciri) است، همان اِمیر؛ پادشاه امپراتوری نیلفگارد است.

با این حال این موضوع هنوز در سریال ویچر اعلام نشده است و باید دید که شبکه نتفلیکس چگونه این راز را برای بینندگان این سریال برملا خواهد کرد.

باید توجه داشت که نتفلیکس علاقه‌ای به استخدام یک بازیگر دیگر برای این نقش نداشته و بارت ادواردز (Bart Edwards) که در فصل نخست در نقش دونی بازی کرده بود، در ادامه نیز در نقش وی و اِمیر به هنرنمایی خواهد پرداخت.

سریال ویچر
بارت ادواردز؛ ایفاگر نقش دونی یا همان اِمیر در سریال ویچر.

در فصل دوم سریال ویچر که در آن هنری کویل (Henry Cavill) در نقش گرالت به هنرنمایی پرداخته است، قرار است بیشتر به رابطه گرالت با سیری که فریا آلن (Freya Allan) در نقش وی بازی کرده است، بپردازد و در آن شاهد تمرینات سخت سیری در قلعه کر مورهن خواهیم بود.

لازم به ذکر است که فصل دوم سریال ویچر در تاریخ 17 دسامبر (26 آذر) و از طریق شبکه استریم نتفلیکس منتشر خواهد شد و در همان روز برای دانلود، در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: redanian intelligence

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • mohsenj74 گفت:

  پیش بینی میکنم فصل ۲ خیلی موفق تر از فصل ۱ بشه

  • نمسیس گفت:

   قطعا بخاطر وزمیر تسبیح به دست میشه

 • SOAD2282 گفت:

  هویت اصلی امیر رو که توی آخرین کتاب اونم فصل های آخر می‌فهمیم 😑