فیلم مرموز سونی در سال 2023، ممکن است Spider-Man 4 باشد

2 آبان 1400 - 16:02
فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)

فیلم مرموز کمپانی سونی در سال 2023 ممکن است فیلم Spider-Man 4 باشد.

چندی پیش، کمپانی سونی پیکچرز، دو فیلم بدون عنوان را در لیست اکران خود برای سال 2023 میلادی قرار داده بود. از آن زمان، بسیاری از طرفداران، به خصوص طرفداران دنیای مارول، بر این باور هستند که یکی از این فیلم‌ها، فیلم مرد عنکبوتی 4 (Spider-Man 4) خواهد بود.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) چند هفته دیگر بر روی پرده سینماها به اکران در خواهد آمد. در این فیلم، شگفتی‌های زیادی وجود دارد که طرفداران دنیای سینمایی مرد عنکبوتی برای دیدن آن باید صبر کنند. حتی شایعاتی مربوط به حضور شش خبیث یا Sinister Six در این فیلم منتشر شده است. اما این موضوع به طور رسمی تایید نشده است.

تام هالند (Tom Holland) توانسته تا در نقش پیتر پارکر خود را به مخاطبان بشناساند و در میان آنها، محبوبیت پیدا کند. با اینکه فیلم جدید مرد عنکبوتی، پایان یک سه‌گانه خواهد بود اما داستان‌های بیشتری برای بازگو شدن وجود دارند. طرفداران بسیار دوست دارند تا مبارزه مرد عنکبوتی با ونوم را ببینند. علاوه بر این، ساخت یک دنیای مرد عنکبوتی اکشن زنده با حضور نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی، بسیار جذاب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

تام هالند در مصاحبه اخیر خود اظهار کرده بود که این فیلم، پایان یک سه‌گانه است و همگی در پایان فیلمبرداری فیلم، اشک می‌ریختند. او می‌گوید:

این طور به شما بگویم که همگی پس از پایان فیلمبرداری فیلم اشک ریختیم. فکر می‌کنم که اگر دوباره فرصت داشته باشیم تا دوباره این کاراکترها را به تصویر بکشیم، این بازآفرینی به شکلی متفاوت خواهد بود. سه‌گانه فیلم‌های مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه به پایان رسیده است.

ما اندکی صبر می‌کنیم و سعی خواهیم کرد تا چیزی متفاوت بسازیم و درون مایه فیلم‌ها را تغییر بدهیم. اینکه فیلم بعدی مرد عنکبوتی ساخته می‌شود یا خیر، من هنوز نمی‌دانم.

آیا شما فکر می‌کنید که فیلم مرد عنکبوتی 4 در سال 2023 میلادی ساخته و اکران خواهد شد؟

منبع: کمیک بوک

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • MC117 گفت:

  یعنی اگه بشه معرکه میشه دوباره توبی نقش مردعنکبوتی رو بازی کنه و یه فیلم درست حسابی واسه این شخصیت ببینیم

 • T800 گفت:

  فکر نکنم مرد عنکبوتی تام هالند باشه
  چون خودش یه جوری حرف میزد که انگار no way home آخرین فیلمشه

 • Grandwarden گفت:

  امیدوارم نسخه چهارمی اگر هم در کار بود، بازیگرش اندرو گارفیلد باشه. سری مرد عنکبوتی شگفت انگیز هیچ وقت به اتمام نرسید و اگر دخالت های بیجای سونی و حذفیات نبود، هیچ وقت سری شگفت انگیز انقدر هیت نمی شد. حتی برنامه بود فیلم شش خبیث به صورت یک فیلم مستقل عرضه بشه که متاسفانه هیچ وقت اتفاق نیفتاد.

 • ravi گفت:

  تام هالند ورسیوس تام هاردی 🤣🤣🤣

 • Sajad Akb گفت:

  این فیلم در اصل قرار بود ماه می سال ۲۰۱۱ اکران شه که متاسفانه نشد.
  چی میشه اگه واقعا چنین اتفاقی بیفته و توبی مگوایر رو دوباره به عنوان نقش اصلی مرد عنکبوتی ببینیم.