انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 حماسی خواهد بود

2 آبان 1400 - 15:32
انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse

نویسنده انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 اظهار کرده که این اثر، حماسی خواهد بود.

انیمیشن ران اشتباه رفته است (Ron’s Gone Wrong) به تازگی بر روی پرده سینماها به اکران در آمده است. این انیمیشن، داستان دنیایی را روایت می‌کند که در آن، دوستانی رباتی جایگزین تلفن‌های هوشمند به عنوان وسایل قابل اعتماد شدند. انیمیشن ران اشتباه رفته است، به کارگردانی اوکتویو رودریگز (Octavio E. Rodriguez)، سارا اسمیت (Sarah Smith) و ژان فیلیپ واین (Jean-Philippe Vine) است.

اوکتویو رودریگز در بخش انیمیشن سابقه پر رنگی دارد. او در سریال انیمیشنی جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون (Star Wars: The Clone Wars) و انیمیشن کوکو (Coco) مشغول به کار بوده است. او در انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی 2 (Spider-Man: Into the Spider-Verse 2) به عنوان نویسنده فعالیت دارد.

رودریگز در جدیدترین مصاحبه خود در مورد انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی 2 اظهار کرده است:

این انیمیشن، حماسی خواهد بود. این تنها چیزی است که می‌توانم در مورد این انیمیشن به شما بگویم. این انیمیشن، شگفت‌انگیز خواهد بود.

در طی این مصاحبه با رودریگز و همچنین ژان فیلیپ واین، این موضوع مطرح شد که آنها در انیمیشن ران اشتباه رفته است، از چندین ارجاع به فیلم‌های مارول استفاده کردند، و این سوال از آنها پرسیده شد که آنها دوست دارند تا در آینده، چه پروژه‌ای در دنیای مارول را بر عهده بگیرند. واین در این مورد گفته است:

فکر می‌کنم که این پروژه‌ای در دنیای دکتر استرنج باشد، چراکه عناصر چند بعدی موجود در داستان او را بسیار دوست دارم. من از کار کری دریکسون (Scott Derrickson) در فیلم دکتر استرنج بسیار لذت بردم و او باید این رویه را ادامه بدهد و فیلم‌های بیشتری بسازد. اما در کل، این پروژه‌ای از مارول است که من از آن لذت می‌برم.

رودریگز نیز در همین رابطه اضافه کرد:

من دوست دارم تا یک نسخه فرعی بسازم. فکر می‌کنم که یک مجموعه کتاب کمیک به نام Boricua وجود دارد و من بسیار دوست دارم تا فیلمی در مورد این داستان در شهر نیویورک بسازم.

انیمیشن ران اشتباه رفته است، با صداپیشگی زک گالیفیناکیس (Zach Galifianakis)، جک دیلن گریز (Jack Dylan Grazer)، اولیویا کولمن (Olivia Colman)، اد هلمز (Ed Helms)، جاستیس اسمیت (Justice Smith)، راب دیلینی (Rob Delaney)، کایل کانترال (Kylie Cantrall)، ریکاردو هارتادو (Ricardo Hurtado)، مارکوس اسکرایبنر (Marcus Scribner) و توماس باربوسکا (Thomas Barbusca) است.

انیمیشن ران اشتباه رفته است به تازگی بر روی پرده سینماها به اکران در آمده است. انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی 2 همچنان بدون عنوان رسمی است و قرار است در تاریخ 7 اکتبر سال 2022 میلادی بر روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کمیک بوک

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Gamer 207 گفت:

  این روزا اسپایدرمن تو هر جا که فک کنی داره میتازه
  بازی که نگم
  تو فیلم سینمایی که باز هم نگم
  تو انیمیشن هم که عالیه
  به امید موفقیت همه تو هر زمینه ای

 • Armin Ezati گفت:

  نسخه اول خیلی خوب بود به امید موفقیت نسخه دوم

 • Black Knight گفت:

  قسمت اولش شاهکار بود ببینم با دومی چیکار میکنن

 • Sam_fisher_47 گفت:

  یک که عالی بود
  منتظر قسمت دوم هستیم✌️