بازی جدید Splinter Cell می‌تواند شبیه به Hitman باشد

2 آبان 1400 - 15:15

طبق شایعات اخیر، یوبی‌سافت (Ubisoft) به توسعه‌ی یک بازی جدید Splinter Cell چراغ سبز نشان داده است. با این حال این بازی احتمالا از سری جدید Hitman الهامات زیادی گرفته و می‌توانیم شاهد المان‌های این فرنچایز در Splinter Cell باشیم.

نوزدهم اکتبر بود که VGC گزارش داد که یوبی‌سافت توسعه‌ی یک بازی Splinter Cell جدید را آغاز کرده است. هم‌چنین به گفته‌ی خبرنگار GameBeat، جف گراب (Jeff Grubb)، در هفته‌های پیش از E3 2021 یوبی‌سافت به طرفداران اجازه‌ِ تجربه‌ی Prince of Persia: Sands of Time Remake و عنوانی ناشناس را داد. این عنوان ناشناس شباهت زیادی به نمونه‌ی اولیه‌ی یک بازی Splinter Cell را داشت. او گفت:

بازی‌بازان زمان زیادی را صرف تجربه‌ی این بازی شبیه به Splinter Cell نکردند. در واقع تنها بخشی کوتاه که شبیه به بخشی آموزشی بود در دسترس طرفداران قرار گرفت. با این حال این بازی چیزی مثل Splinter Cell با المان‌های ریبوت 2016 Hitman بود.

این دو منبع به صورت قطعی توسعه‌ی یک Splinter Cell جدید را تایید نمی‌کنند، اما به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت به بازگشت به جهان یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای خود علاقه‌مند است. در حال حاضر مشخص نیست کدام استودیوی یوبی‌سافت بر روی بازی کار می‌کند، اما VGC گفته که این بازی توسط استودیویی به جز شعبه‌ی مونترال توسعه خواهد یافت.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • macmilan گفت:

  از قدیم هم به همین سبک بود، فقط هیتمن خونین تر بود

  • Aiden pearce گفت:

   اشتباهه
   هیتمن به پلیر یه محیط بزرگ میده میگه اون شخص رو هر جور که دوست داری سلاخی کن
   ولی اسپلینتر سل همیشه به داستان زیباش و گجت های داخل بازی و هوش مصنوعی بالاش معروفه
   این سه تا چیز توی هیتمن خیلی کمرنگ هستن.

 • Ali.b گفت:

  remaster alert

 • be name pc گفت:

  فارکرای ۶ و رفتم بشدت ضعیف بود المانای نقش افرینی بازیو کامل خراب کردن گرافیک در حد نسل ۷ حتی داستانشم زیاد جالب نبود ۱تا۵ خیلی قشنگ بودن ولی new dawn و ۶ پسرفت کامل بودن تنها چیزی که از یوبی سافت میخوام اینکه کلا گیم نسازه تموم

 • چرا شبیه به اسپلینتر سل نباشد؟

 • ترو خدا مثل بتل فیلد که اومدن به کالاف شبیهش کردن و طرفدار های قدیمی رو شاکی کردن نکنین و الهاماتتون در حد کپی کردن نباشه.

 • Aiden pearce گفت:

  بتلفیلد هاردلاین هم مولتی پلیر رو کلا ول کرد و کل توجهش رفت رو بخش داستانی تا مثل کالاف دیوتی شه
  آخرش با متای ۷۳ شکستی برای ea شد
  لطفا اسپلینتر سلو مثل فاجعه ای مثل هاردلاین نکنید
  اسپلینتر سل باید شبیه خودش باشه نه بازی دیگه