چارلی کاکس حضور دوباره‌اش در نقش دردویل را بد می‌داند

1 آبان 1400 - 16:09
چارلی کاکس - دردویل

ستاره سریال Daredevil، چارلی کاکس، حضور دوباره‌اش در نقش دردویل را چندان مناسب نمی‌داند.

طرفداران دنیای سینمایی مارول خواهان آن هستند تا چارلی کاکس (Charlie Cox) نقش دردویل را در این دنیای سینمایی به تصویر بکشد اما این بازیگر درباره این موضوع چندان مطمئن نیست.

در طی یک مصاحبه، این بازیگر 38 ساله اظهار داشته که از خواسته طرفداران برای ایفای دوباره نقش دردویل آگاه است و توضیح داده که چرا حضور دوباره‌اش در این نقش ممکن است چندان جالب توجه نباشد. چارلی کاکس می‌گوید:

باید حواستان باشد که چه خواسته‌ای را مطرح می‌کنید. ممکن است من بار دیگر نقش دردویل را به تصویر بکشم اما همانند قبل خوب نباشد یا اینکه به شیوه درست ارائه نشود یا اینکه مدت زمانی زیادی گذشته باشد و ارتباط قبلی وجود نداشته باشد.

سریال دردویل یا بی‌باک (Daredevil) برای سه فصل از سرویس آنلاین نتفلیکس پخش می‌شده است. این سریال توانست تا با صحنه‌های مبارزه جذاب خود و داستان گیرای مت مورداک، ستایش منتقدان و همچنین مخاطبان را دریافت کند.

حال، چارلی کاکس نگران آن است که طرفداران این سریال را ناامید کند. او در ادامه افزود:

مطمئنا نمی‌خواهید که احترام و ستایشی که بدست آوردید را لکه‌دار کنید. اگر هرگز ما بر نگشتیم، همچنان سه فصل عالی از سریال دردویل وجود دارد که می‌توانید تماشا کنید. فصل سوم سریال بهترین فصل آن است. من برای آنچه که داشتیم، بسیار سپاسگزار و قدردان هستم و به آن افتخار می‌کنم.

با این حال، چارلی کاکس اذعان کرده که اگر شرایط درست وجود داشته باشد، حضور دوباره در نقش دردویل را در نظر می‌گیرد. او در ادامه گفته است:

اگر فرصتی وجود داشته باشد که من دوباره در نقش دردویل ظاهر شوم، احساس می‌کنم که یک بازسازی و بازنگری از سریال و کاراکتر باشد. اگر آنها من را برای ایفای نقش برگزینند، پس مطمئنا موارد مشابه دیگری نسبت به سریال وجود خواهد داشت. این احتمال نیز وجود دارد که بازیگر دیگری را انتخاب و داستان را به طور کامل ریبوت کنند.

مدتی پیش، حقوق کاراکتر دردویل بار دیگر به کمپانی مارول برگشته است که احتمال حضور این کاراکتر در دنیای سینمایی مارول را قوی‌تر می‌کند. قبلا شایعاتی مبنی بر حضور چارلی کاکس در نقش دردویل در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) پخش شده بود اما این بازیگر به صراحت اعلام کرده که در این فیلم حضور ندارد.

اینکه کاراکتر دردویل چه زمانی و توسط چه بازیگری در دنیای سینمایی مارول به تصویر کشیده شود، همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما در هر صورت، به نظر می‌رسد که دوران ایفای نقش دردویل توسط چارلی کاکس به پایان خود رسیده است.

منبع: آی جی ان

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Black Knight گفت:

    امیدوارم اگه برگشت مثل چیزی که تو نتفلیکس نشون دادن باشه

  • آره راست میگه تام هالندم گفته بود توبی و اندرو نیستن تو فیلم ولی عکس های لو رفته یه چیز دیگه میگه