پوسترهای جدید فیلم The King’s Man منتشر شد

1 آبان 1400 - 15:21
فیلم کینگزمن یا مرد شاه (The King's Man)

پوسترهای جدیدی از فیلم The King’s Man منتشر شده که کاراکترهای آن را به نمایش گذاشته است.

کمپانی قرن بیستم، پوسترهای جدیدی از فیلم کینگزمن یا مرد شاه (The King’s Man) منتشر کرده است. ظاهر خوب نشانه یک شخص محترم است و عوامل سازنده فیلم کینگزمن نیز این موضوع را می‌دانند. این مسئله را می‌توان از ظاهر کاراکترهای فیلم در پوسترهای منتشر شده برای آن مشاهده کرد.

این پوسترهای منتشر شده هریس دیکینسون (Harris Dickinson) و رالف فینز (Ralph Fiennes) در نقش کونارد و دوک آکسفورد را به تصویر می‌کشد. دیگر بازیگران فیلم کینگزمن نیز شامل جایمن هانسو (Djimon Hounsou) در نقش شولا، جما آرترتون (Gemma Arterton) در نقش پالی، تام هالندر (Tom Hollander) در نقش شاه جورج پنجم، متیو گود (Matthew Goode) در نقش کاپیتان مورتون است.

بر روی هر کدام از این هفت پوستر منتشر شده برای فیلم کینگزمن، نوشته شده که این فیلم در دو ماه دیگر بر روی پرده سینماها اکران خواهد شد. فیلم کینگزمن قرار بود تا در ابتدا در ماه نوامبر سال 2019 میلادی بر روی پرده سینماها به اکران در بیاید اما به دلایل مختلف از جمله گسترش ویروس کرونا، تاریخ اکران آن به تعویق افتاد. این فیلم قرار است تا حدود دو سال و نیم پس از تاریخ اولیه، اکران گردد.

این فیلم، پیش‌درآمدی بر دو فیلم قبلی مجموعه کینگزمن به کارگردانی متیو وان (Matthew Vaughn) است. این دو فیلم قبلی نیز به نام کینگزمن: سرویس مخفی (Kingsman: The Secret Service) و فیلم کینگزمن: حلقه طلایی (Kingsman: The Golden Circle) بوده است.

فیلم کینگزمن به کارگردانی متیو وان خواهد بود. این فیلم به بررسی داستان چگونگی شکل‌گیری اولین سازمان اطلاعاتی مستقل در جهان می‌پردازد که در طی جنگ جهانی اول شکل گرفته است. دیگر بازیگران فیلم کینگزمن شامل چارلز دنس (Charles Dance)، دنیل برول (Daniel Brühl) و آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson) است.

فیلم‌نامه فیلم کینگزمن را کارل گایداشک (Karl Gajdusek) به همراه متیو وان قلم زده است. فیلم کینگزمن قرار است در تاریخ 22 دسامبر سال 2021 میلادی بر روی پرده سینماها اکران شود. در زیر می‌توانید پوسترهای منتشر شده برای این فیلم را مشاهده کنید.

منبع: کولایدر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Omid گفت:

    مگه میشه رالف فاینس رو دید و یاد نقش آفرینی قدرتمند و شگفت انگیزش،در فهرست شیندلر در نقش “آمون گات” نیافتاد؟….نقش یک افسر نازی که دیوانه وار مسئول پاکسازی یهودیان و اداره اردوگاه مربوط به اونهاست……فوق العاده س این بازیگر و به معنای واقعی یک اکتور هست.