رئیس مایکروسافت: ویندوز ۸ سال آینده میلادی منتشر می شود

۷ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۵

استیو بالمر رییس مایکروسافت اطلاعات دقیقی در مورد زمان عرضه ویندوز ۸ و دیگر برنامه های این شرکت ارائه کرد.وی دیروز تایید کرد که ویندوز ۸ قرار است سال آینده میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.


وی که در مجمع Microsoft Developer Forum در توکیو سخن می گفت افزود: “مایکروسافت به شدت در تلاش است تا ویندوز ۸ را با بهترین کیفیت آماده و عرضه کند.”
بالمر افزود که ویندوز ۸ در نسخه های بسیار متنوعی عرضه می شود تا با رایانه های شخصی، تبلت ها، نت بوک ها سازگاری داشته باشد. وی ارائه اطلاعات دقیق تر در مورد ویندوز ۸ را به آینده موکول کرد. بالمر همچنین از طراحی رابط های کاربری طبیعی بر مبنای عادات انسانی برای نرم افزارهای مایکروسافت خبر داد و گفت: در آینده با حرف زدن، دست تکان دادن و تغییر حالات صورت می توان از نرم افزارهای مختلف استفاده کرد و فناوری لمسی هم تنها یکی از فناوری های مورد استفاده در محصولات مختلف خواهد بود.
به گزارش فارس، رییس مایکروسافت اظهار امیدواری کرد در آینده موتورهای جستجو بتوانند بسیاری از امور روزمره انسانی را برنامه ریزی کنند و به عنوان مثال بتوان از آنها برای برنامه ریزی یک سفر کامل استفاده کرد.
وی همچنین از استفاده بیشتر مایکروسافت از فناوری های جاوا اسکریپت و HTML5 در تولیدات آینده خبر داد.
بالمر از خرید شرکت اسکایپ اظهار خرسندی کرد و افزود که با این خرید مایکروسافت می تواند خدمات متنوعی را بر مبنای فناوری کلود ارائه دهد.
وی اظهار امیدواری کرد نسخه تازه ویندوز فون هم در سال ۲۰۱۲ عرضه شود.

منبع : وین بتا

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید