فیلمبرداری فیلم Transformers: Rise of the Beasts پایان یافت

30 مهر 1400 - 07:53
Transformers: Rise of the Beasts

کارگردان فیلم Transformers: Rise of the Beasts اظهار کرده که فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده است.

کارگردان استیون کیپل جونیور (Stephen Caple Jr) در صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام اظهار داشته که فیلمبرداری فیلم تبدیل‌ شوندگان: ظهور جانوران (Transformers: Rise of the Beasts) به طور رسمی به پایان رسیده است. این فیلم، هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های اکشن زنده تبدیل شوندگان به شمار می‌رود.

این کارگردان همچنین علاوه بر اعلام این خبر، تصویری از خود به همراه آپتیموس پرایم، رهبر گروه مقاومت اوتوبات‌ها علیه دیسپتیکان‌های شرور منتشر کرده است. فیلم تبدیل شوندگان: ظهور جانواران، دنباله‌ای بر فیلم بامبلی (Bumblebee) خواهد بود. اتفاقات این فیلم در دهه 90 میلادی رخ می‌دهد.

مایکل بی (Michael Bay) با فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight)، این مجموعه را به نقطه‌ای رساند که ساخت ادامه آن اندکی دشوار است. از همین رو، فیلم جدید قرار است این مجموعه را به طور کامل از نو آغاز نماید یا به اصطلاح ریبوت کند.

مایکل بی همچنان به عنوان تهیه‌کننده در هفتمین فیلم تبدیل شوندگان حضور دارد. کارگردان استیون کیپل جونیور به طور مداوم خبرهای مربوط به این فیلم را از طریق صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کرده و حال، خبر به پایان رسیدن فیلمبرداری این فیلم را اعلام نموده است. تصویر منتشر شده توسط او را در زیر مشاهده می‌کنید.

Transformers: Rise of the Beasts

با اینکه موضوع و داستان فیلم تبدیل شوندگان: ظهور جانوران تا الان مخفی نگه داشته شده است اما بنابر گزارش‌ها، اتفاقات این فیلم در سال 1994 میلادی رخ می‌دهد و قرار است به داستان جنگ‌های جانوران بپردازد. استیون کیپل جونیور قبلا اظهار کرده بود که او از بچگی یکی از طرفداران این مجموعه بوده است و به دنبال آن است تا آن را ارتقاء دهد.

استیون کیپل جونیور با کارگردانی فیلم کرید 2 (Creed II) موفق شد تا نه تنها طرفداران را راضی نگه دارد بلکه نقدهای بسیار مثبتی از سوی منتقدان دریافت کند. یکی از تهیه‌کنندگان این مجموعه اظهار داشته که نبرد میان اوتوبات‌ها و دیسپتیکان‌ها در این مجموعه خسته‌کننده شده است و آنها قرار است در این فیلم، به موضوعی تازه بپردازند.

آنها قصد دارند تا در فیلم تبدیل شوندگان: ظهور جانوران، داستانی تازه را روایت کنند و طرفداران را با جناح‌های دیگر تبدیل شوندگان همچون ماکسیمال‌ها، پردیکن‌ها و ترورکان‌ها آشنا کنند. او اظهار داشته است:

پردیکن‌ها دشمن ذاتی ماکسیمال‌ها به شمار می‌روند. از همین رو، ترورکان‌ها و اوتوبات‌ها دشمن یکدیگر هستند. ما هر جناحی را در مقابل جناحی دیگر قرار دادیم تا یک تجربه عالی از تبدیل شوندگان را به مخاطبان ارائه کنیم. در گذشته، دیسپتیکان‌ها شرورهای فیلم بودند. اما در این فیلم، با اینکه دیسپتیکان‌ها حضور دارند اما ترورکان‌ها هستند که دشمنان واقعی به شمار می‌روند.

کارگردان استیون کیپل جونیور همچنین تایید کرده که آپتیموس پرایم قهرمان اصلی این فیلم به شمار می‌رود. فیلم تبدیل شوندگان: ظهور جانوران با بازی آنتونی راموس (Anthony Ramos) و دومینیک فیش بک (Dominique Fishback) در نقش‌های اصلی است.

صداپیشه‌های این فیلم نیز شامل پیتر کولان (Peter Cullen) در نقش آپتیموس پرایم و ران پرلمن (Ron Perlman) در نقش آپتیموس پرایمال است. این فیلم قرار است در تاریخ 24 ژوئن سال 2022 میلادی بر روی پرده سینماها به اکران در بیاید.

منبع: کولایدر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • MahyarMsm گفت:

  یادش بخیر
  یه زمانی خیلی این سری رو دوست داشتم
  ولی الان به اون اندازه دیگه مشتاقش نیستم. از این اخری زیاد خوشم نیومد

  • Nikator1383 گفت:

   من ۱ و ۲ رو خیلی دوست داستم