بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس معرفی شدند

27 مهر 1400 - 21:33

سرانجام، مایکروسافت (Microsoft) مثل همیشه عناوین آینده‌ی گیم پس (Xbox Game Pass) که روی کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و سرویس ابری اضافه می‌شوند را اعلام کرد.

بازی پرطرفدار و آنلاین محور Outriders (برای رایانه‌های شخصی) به سرویس گیم پس اضافه می‌شود، قابل ذکر است که این عنوان روز عرضه در سرویس گیم‌پس برای کنسول‌ها در دسترس کسانی که حق اشتراک این سرویس را خریداری کرده بودند قابل دسترس بود. بازی Outriders توسط توسعه دهندگان سه گانه‌ی Gears of War یعنی استودیوی People Can Fly ساخته شد و کمپانی Square Enix مسئولیت انتشار آن را بر عهده گرفته بوده است.

گیم پس

بازی Dragon Ball FighterZ (برای کنسول و سرویس ابری) در تاریخ 29 مهر (21 اکتبر) به گیم‌ پس می‌پیوندد، در همین تاریخ بازی Everspace 2 (برای رایانه‌های شخصی) به سرویس گیم پس اضافه می‌شود. بازی پرطرفدار و مورد انتظار Age of Empires IV در تاریخ 6 آبان (28 اکتبر) یعنی روز عرضه‌ی این عنوان (برای پلتفرم رایانه‌های شخصی) به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شود. همزمان با بازی Age of Empires IV، عنوان Alan Wake’s American Nightmare (برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها) به سرویس ایکس باکس گیم پس می‌پیوندند.

از دیگر عناوینی که در تاریخ 6 آبان (28 اکتبر) به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شوند، می‌توان به بازی‌های Backbone (برای کنسول‌ها)، Bassmaster Fishing 2022 (برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌ها و سرویس ابری)، Nongunz: Doppelganger Edition ( برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و سرویس ابری) و بازی‌ The Forgotten City (برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و سرویس ابری) نیز اشاره نمود.

با توجه به بازی‌های اعلام شده، به نظر می‌رسد که طرفدران و مخاطبان سرویس ایکس باکس گیم پس در این ماه شاهد عناوین با کیفیت و متنوع خواهند بود. نظر شما همراهان همیشگی گیمفا چیست؟ آیا سرویس ایکس باکس گیم پس به گسترش و پیشرفت ادامه خواهد داد؟

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • فقط همون ایج آف امپایرز کافیه تا بهانه ایی برای گرفتن اشتراک گیم پس داشته باشیم ، این ماه به نظرم به مناسبت ۲۰ سالگی واقعا پرپیمون کار کرده گیم پس ، عالیه👍

 • Wild Rage گفت:

  اقا بزارید من از الان بگم که حتما حتما The Forgotten City رو بازی کنید.
  یه بازی معمایی که ناگهان شما رو به زمان گذشته در روم میفرسته که باید راز بزرگش که باعث ناپدیدی مردم و تبدیل شدنشون به طلا هست رو کشف کنید.
  اول یه ماد اسکایریم بود. ولی اینقدر طرفدار داشت که گروه سازنده اومد و روی انریل انجین 4 تبدیلش کرد به بازی خودش. هر کی هم که بازی کرده مثل چی تعریف کرده و از داستانش گفته. من خودم هم امشب میزارم دان شه.
  الن ویک امریکن نایتمر هم بازی کنید (اگه نکردید)
  دراگون بال هم که اومد.
  اون شهر فراموش شده رو حتما بازی کنید.

  • Samul گفت:

   من مادشو رو اسکایریم رفتم انقدر خوش ساخته که با ساخته بتسدا برابری میکنه

 • Layman گفت:

  نظر ما مثبته گیمفا جان😁

 • The Forgotten City واقعا عالیه
  تجربش به همه گیمر ها به شدت توصیه میشه
  این ماه نسبتا خوب بود برای گیم پس

 • Hasan0930 گفت:

  تازه فرتزا هرایزن پنج هم ۲۰ روز دیگه میاد رو گیم پس…

  آقا فرگاتن سیتی رو پلی بدین متای ۸۵ گرفته… و دوماه قبل عرضه شده…
  جالبه بدونین بازی اول یکی از مادای اسکایریم بوده‌..