تریلر جدیدی از فیلم Ghostbusters: Afterlife منتشر شد

27 مهر 1400 - 13:49
Ghostbusters

کمپانی سونی به‌تازگی تریلر جدیدی را برای فیلم علمی‌-تخیلی خود با عنوان «شکارچیان روح: افترلایف» منتشر کرده است.

این فیلم قرار است حدود یک ماه بعد، یعنی در ماه نوامبر امسال در سینماها به نمایش گذاشته شود.

در تریلر جدید به نمایش درآمده از این فیلم، می‌توان برخی از کاراکترهای حاضر در آن از جمله فیبی و ترور و همچنین رابطه‌ی خواهر و برادری آن‌ها با یکدیگر را مشاهده کرد.

نقش کاراکتر فیبی را در این فیلم بازیگری با نام مکینا گریس (Mckenna Grace) و نقش کاراکتر ترور را نیز فین ولفهارد (Finn Wolfhard) ایفا کرده‌اند.

از کارهای قبلی این دو بازیگر، می‌توان به نقش‌آفرینی مکینا گریس در سریال بسیار محبوب شبکه اینترنتی نتفلیکس با نام The Handmaid’s Tale و نقش‌آفرینی فین ولفهارد در سریال علمی‌-تخیلی Stranger Things اشاره کرد.

بیشترین زمان این تریلر را کاراکتر نقش‌آفرینی شده توسط پل راد (Paul Rudd) با نام آقای گروبرسون، به خود اختصاص داده است. به نظر می‌رسد که او قرار است در این فیلم، نقش شخصیتی دلسوز و بااقتدار را داشته باشد و در نجات دادن جهان نیز، به گروه جدید شکارچیان روح کمک بسیاری کند.

به غیر از بازیگران اصلی حاضر در این فیلم، در تریلر جدید به نمایش درآمده از آن می‌توان سکانس‌های اکشن، پرهیجان و همچنین لحظات کمدی را نیز (درست همان‌طور که پیش از این نیز وعده‌ی آن‌ها داده شده بود)، مشاهده کرد.

پنجاه ثانیه‌ی اول این تریلر، بیشتر تمرکز خود را بر روی در اختیار قرار دادن اطلاعات بیشتر از داستان این فیلم، اختصاص داده است.

در این پنجاه ثانیه می‌توان یک ون قدیمی که با سرعت هر چه تمام‌تر، به یک باره از یک مزرعه‌ی ذرت خارج شده را مشاهده کرد. علاوه بر این، در صحنه‌ای دیگر نیز می‌توان کاراکترهای اصلی حاضر در این فیلم که موفق به کشف انرژی نارنجی رنگ درخشانی در یک معدن شده‌اند، را تماشا کرد.

دیگر صحنه‌های حاضر در این تریلر را نیز، سکانس‌هایی که پیش از این، در تریلر قبلی منتشر شده از این فیلم به نمایش درآمده بود، تشکیل داده‌اند. از جمله‌ی این صحنه‌ها، می‌توان به سکانس تعقیب و گریزی با حضور کاراکتر‌ ترور در ون نمادین این فرنچایز با نام Ecto-1 اشاره کرد.

با این حال برخلاف تریلر قبلی به نمایش درآمده از این فیلم که در آن شاهد حضور کاراکترهای قدیمی این فرنچایز بودیم، تریلر جدید این فیلم تمرکز خود را بیشتر بر روی نسل جدید شکارچیان روح که قرار است در این فیلم معرفی شوند، قرار داده است.

البته در تریلر‌های به نمایش گذاشته شده از این فیلم، به قسمت‌های قبلی این فرنچایز نیز اشاره‌ی مستقیمی شده که به عنوان مثال می‌توان به اظهار نظر‌های‌ کاراکتر گروبرسون درباره‌ی تله‌ی ساخته شده برای به دام انداختن اشباح که می‌گوید «آیا این چیز واقعی است؟» اشاره کرد.

فیلم علمی-تخیلی Ghostbusters: Afterlife قرار است در تاریخ ۲۷ آبان ماه امسال (۱۸ نوامبر ۲۰۲۱)، به صورت انحصاری در سینماها به نمایش گذاشته شود.

تریلر جدید به نمایش درآمده از این فیلم را می‌توان در ادامه تماشا کرد:

منبع: کولایدر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید