زمان دقیق عرضه‌ی Call of Duty: Vanguard در مناطق مختلف جغرافیایی مشخص شد

26 مهر 1400 - 22:52

شرکت اکتیویژن، زمان دقیق انتشار بازی Call of Duty: Vanguard برای پیش‌خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی و خریداران این بازی در مناطق مختلف جغرافیایی را مشخص کرد.

شب گذشته تریلر زمان انتشار بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد توسط شرکت اکتیویژن (Activision) که در انتهای آن شاهد اشاره‌ای کوتاه اما مهم به زمان دقیق انتشار بازی برای خریداران این بازی در نواحی مختلف جغرافیایی و پیش‌خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی آن بودیم. بر اساس این اعلامیه، پیش خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی این بازی در تاریخ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ (4 نوامبر) و ساعت 7:30 دقیقه به وقت تهران می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

البته، ویجت پیش سفارش بازی Call of Duty: Vanguard برای کاربران امریکای شمالی اندکی متفاوت است و گیمرهای ساکن این مناطق چند ساعت پیش از سایرین به این عنوان دسترسی خواهند داشت. طبق اعلام فروشگاه‌های پلی استیشن و ایکس باکس، کاربران ساکن در امریکای شمالی در تاریخ 13 آبان (4 نوامبر) راس ساعت 21:00 به وقت محلی و گیمرهای سایر مناطق جغرافیایی راس ساعت 00:00 در تاریخ 14 آبان (5 نوامبر) به وقت محلی می‌توانند این بازی تجربه کنند.

بازی Call of Duty: Vanguard، در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۵، ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس سری اس قرار خواهد گرفت. همچنین، از طریق این لینک می‌توانید مقاله‌ی “هر آنچه درمورد Call of Duty: Vanguard” می‌دانیم را به قلم معین سلیمانی مطالعه نمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Alucard64 گفت:

    تنها کالافیه که هیچ گونه احساس خواصی بهش ندارم

  • کسی میدونه این بازی افلاینه یعنی قابلیتش رو داره کرک بشه

    • SOAD2282 گفت:

      طبق سیستم جدیدی که اکتیویژن برای بازی هاش در نظر گرفته. یعنی اینکه حتما باید با بتل نت بیان بالا. برای همین کرک شدن این بازی بعیده. همون طور که هنوز مودرن وارفر2019 و کلد وار کرک نشدن