سریال Titans برای فصل ۴ تمدید شد

۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
سریال Titans

در طی رویداد دی‌سی فندام سال ۲۰۲۱، اعلام شد که Titans برای فصل چهارم تمدید شده است.

قسمت پایانی فصل سوم سریال تایتان‌ها (Titans) قرار است در تاریخ ۲۱ اکتبر سال جاری پخش شود. از همین رو، سرویس اچ‌بی‌او مکس این سریال را در آستانه پایان فصل سوم، برای فصل چهارم تمدید کرده است. این خبر در رویداد دی‌سی فندام سال ۲۰۲۱ اعلام شده است.

فصل سوم سریال تایتان‌ها، نسبتا فصل تاریکی بوده است. در این فصل، این تیم تازه تشکیل شده پس از اینکه یکی از افراد آنها توسط جوکر کشته می‌شود، محل فعالیت خود را از سانفرانسیسکو به گاتهام منتقل می‌کنند. با این حال، این فرد به ظاهر کشته شده، توسط جاناتان کرین ملقب به اسکرکرو نجات پیدا می‌کند. اسکرکرو برنامه‌های پیچیده و شرورانه خود را برای به وحشت انداختن شهر دارد.

سریال تایتان با بازی برنتون توایتز (Brenton Thwaites) در نقش دیک گریسون یا نایتوینگ، آنا دیوپ (Anna Diop) در نقش استارفایر، تیگن کرافت (Teagan Croft) در نقش ریچل راث، رایان پاتر (Ryan Potter) در نقش گار لوگان یا بیست بوی، کانر لزلی (Conor Leslie) در نقش دانا تروی، جاشوا اورپین (Joshua Orpin) در نقش کانر یا سوپر بوی و داماریس لوئیس (Damaris Lewis) در نقش بلک فایر است.

دیگر بازیگران نیز شامل منکا کلی (Minka Kelly) داون گرنجر یا داو، الن ریچسون (Alan Ritchson) در نقش هنک هال یا هاوک، وینسنت کارتیزر (Vincent Kartheiser) در نقش دکتر جاناتان کرین یا اسکرکرو، ایان گلن (Iain Glen) در نقش بروس وین است.

قسمت پایانی فصل سوم سریال تایتان‌ها قرار است در تاریخ ۲۱ اکتبر بر روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس عرضه شود. از طریق این لینک می‌توانید تیزر قسمت پایانی را مشاهده کنید.

منبع: کولایدر

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید