ویدیوی پشت صحنه فیلم Aquaman and the Lost Kingdom منتشر شد

24 مهر 1400 - 22:33
Aquaman and the Lost Kingdom

کمپانی برادران وارنر در طی مراسم DC FanDome، ویدیویی را از پشت صحنه ساخت فیلم «آکوامن و پادشاهی گم‌شده» و معرفی کاراکترهای حاضر در آن منتشر کرده‌اند.

فیلم مورد انتظار Aquaman and the Lost Kingdom، ادامه‌ای برای فیلم بسیار موفق Aquaman در سال ۲۰۱۸ می‌باشد.

نقش پادشاه آتلانتیس و کاراکتر آکوامن را در این فیلم مانند قسمت اولش، جیسون موموآ (Jason Momoa) ایفا کرده است و با توجه به ویدیو جدید منتشر شده از پشت صحنه ساخت آن، به نظر می‌رسد که این کاراکتر لباس جذاب‌تری را در قسمت دوم این فیلم بر تن خواهد کرد.

همان‌طور که پیش از این نیز وعده‌ی آن داده شده بود، فیلم Aquaman and the Lost Kingdom قرار است لحن متفاوتی را نسبت به قسمت اولش داشته باشد.

قسمت اول این فیلم، دارای جوی کلاسیک، پرانرژی و پر جنب و جوش مانند سری فیلم‌های جنگ ستارگان بود، در حالی که قسمت دوم آن قرار است دارای جوی متفاوت، مانند فیلم کلاسیک Planet of the Vampires در سال ۱۹۶۵ باشد.

فیلم علمی‌-تخیلی Planet of the Vampires، عنصر‌های ترسناک را با تکنیک فیلم‌برداری تکنی‌کالر (در دوران سینمای کلاسیک هر کمپانی شیوه رنگی مخصوص به خود را داشت که فیلم‌های رنگی را به آن طریق فیلم‌برداری می‌کرد) ترکیب کرده بود و توانسته بود، جو خاص و جذابی را به وجود آورد و از قرار معلوم قسمت دوم فیلم Aquaman نیز قرار است از جو حاضر در این فیلم استفاده کند.

وظیفه هدایت فیلم مورد انتظار Aquaman and the Lost Kingdom را مانند قسمت اولش، کارگردان مطرح هالیوودی با نام جیمز وان (James Wan) بر عهده داشته است.

او پیش از این در رابطه با لحن حاضر در قسمت دوم این فیلم، در مرداد ماه امسال (اوت ۲۰۲۱) گفته بود:

قسمت اول این فیلم مخاطبین بسیاری را (با لحن خاصش) سوپرایز کرده بود و علت آن نیز این بود که مخاطبان با (لحن حاضر در) کمیک بوک‌های (آکوامن) آشنا نبودند و انتظار داشتند که من فیلمی تاریک و سنگین را (براساس این کاراکتر) تولید کنم ولی من فکر نمی‌کردم که این رویکرد مناسب این فیلم باشد؛ بنابراین با توجه به بستری که در قسمت اول این فیلم پایه‌ریزی کرده‌ام، احساس می‌کنم که قبول کردن لحن حاضر در قسمت دوم این فیلم برای مخاطبان آسان‌تر خواهد بود.

از بازیگران حاضر در قسمت دوم این فیلم، می‌توان به پاتریک یلسون (Patrick Wilson) در نقش کاراکتر اورم ملقب به اوشن‌ مستر، امبر هرد (Amber Heard) در نقش مرا، یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) در نقش بلک مانتا (که با توجه به ویدیوی منتشر شده از پشت صحنه ساخت این فیلم، به نظر می‌رسد که کاراکتر او قرار است لباس جدیدتری را در قسمت دوم این فیلم بر تن کند)، رندل پارک (Randall Park) در نقش دکتر استفان شین و دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) در نقش پادشاه نریوس اشاره کرد.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom قرار است در تاریخ ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۱ (۱۶ دسامبر ۲۰۲۲) در سینماها به نمایش گذاشته شود.

ویدیو منتشر شده از پشت صحنه ساخت این فیلم را ‌می‌توان ادامه تماشا کرد:

منبع: کولایدر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Good look گفت:

    جریان چیه فیلمها شده ابر زرت قهرمان،یک سرگرمی غیر واقعی

  • adams-khersi گفت:

    فیلم اول که اصن یک درصد ام شبیه بقیه فیلم های جیمز وان نبود، امیدوارم همین جوری که گفته شده این اپیزود اش یکم رگه های ترس و دلهره رو داشته باشه