دیزنی انیمه‌ ای بر اساس بازی Disney Twisted Wonderland می سازد

24 مهر 1400 - 15:29
بازی Disney Twisted Wonderland

دیزنی اعلام کرده که در حال توسعه انیمه‌ای بر اساس بازی موبایلی Disney Twisted Wonderland است.

صفحه رسمی و ژاپنی کمپانی دیزنی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده که این کمپانی در حال توسعه انیمه‌ای بر اساس بازی موبایلی Disney: Twisted Wonderland است تا در سرویس دیزنی پلاس عرضه گردد. بازی موبایلی دیزنی: سرزمین عجایب پیچیده، یک بازی موبایلی است که کاراکترهای آن از فیلم‌های دیزنی است که به سبک کاراکترهای مانگا ترسیم شدند.

این بازی یک همکاری میان کمپانی والت دیزنی ژاپن با یک کمپانی ژاپنی تولید انیمه به نام انیپلس است. هنوز هیچ اطلاعاتی از تولید این انیمه در دست نیست. این بازی موبایلی در مارس سال 2020 میلادی در کشور ژاپن عرضه شد و پس از عرضه خود، بیش از 1.5 میلیون نفر آن را دانلود کردند.

داستان این بازی بر روی کاراکتری اصلی تمرکز دارد که نام آن توسط کاربر انتخاب می‌شود. آنها از طریق یک آینه جادویی وارد یک مدرسه آموزش جادو به نام کالج نایت ریون می‌شوند. آنها قادر به بازگشت به دنیای خود نیستند. با این وجود، مدیر مدرسه به آنها می‌گوید که می‌تواند از آنها محافظت کند.

در این کالج هفت خوابگاه وجود دارد که هر کدام آنها بر اساس یک اثر از کمپانی دیزنی است. کاراکترهایی از فیلم‌های آلیس در سرزمین عجایب (Alice in Wonderland)، شیر شاه (The Lion King)، پری دریایی کوچولو (The Little Mermaid)، زیبای خفته (Sleeping Beauty)، سفید برفی و هفت کوتوله (Snow White and the Seven Dwarfs) و علاءالدین (Aladdin) و هرکول (Hercules) در این خوابگاه‌ها وجود دارند.

در تاریخ 18 مارس سال 2021 میلادی، یک اقتباس مانگا بر اساس این بازی تحت عنوان Disney Twisted-Wonderland The Comic: Episode of Heartslabyu ساخته و پخش شده بود. این مانگا توسط واکانا هازوکی ساخته شده است. هنوز مشخص نیست که آیا این انیمه از مفاهیم و داستان این مانگا استفاده خواهد کرد یا نه. علاوه بر این، هنوز تاریخ پخشی برای این انیمه در نظر گرفته نشده است.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Samul گفت:

    همین مونده بود که دیزینی هم اضافه بشه
    حالا میرن با کمترین بودجه پاورپوینت تولید میکنن