تریلر و تاریخ پخش بخش دوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan

24 مهر 1400 - 13:00
فصل پایانی انیمه Attack on Titan

اولین تریلر و تاریخ پخش بخش دوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan منتشر شده است.

اولین تریلر رسمی برای بخش دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان (Attack on Titan) منتشر شده است. این تریلر، تاریخ شروع پخش این انیمه را مشخص می‌کند. پخش نیمه دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان قرار است از 9 ژانویه سال 2022 میلادی بر روی شبکه NHK General آغاز شود.

در ماه مارس سال جاری میلادی، بخش اول فصل چهارم و پایانی این انیمه در قسمت 75 ام به پایان رسید. از آن زمان، خبرهایی در مورد شروع پخش ادامه فصل پایانی در زمستان منتشر شده بود. قبل از شروع پخش بخش دوم فصل پایانی، شبکه ان‌اچ‌کی قرار است قسمت‌های ویژه و تلفیقی از قسمت‌های قبلی این مجموعه را از تاریخ 24 اکتبر پخش نماید.

بخش اول فصل پایانی انیمه حمله تایتان در دسامبر سال 2020 میلادی پخش شده بود. اولین فصل از این انیمه محبوب در سال 2013 پخش شده است. این داستان پسا آخرالزمانی، سه نفر را دنبال می‌کند. آنها پس از اینکه شهرشان توسط موجوداتی انسان نما به نام تایتان نابود شده، به سوروی کورپس می‌پیوندند. این سه نفر در طی مسیر با افراد زیادی آشنا می‌شوند که برخی از آنها دوست داشتنی و برخی دیگر نچسب هستند. در هر صورت، هر کاراکتر تازه، یک داستان جدید را وارد این انیمه می‌کند.

سریال حلمه به تایتان، بر اساس مجموعه مانگایی به همین نام نوشته هاجیم ایسایاما (Hajime Isayama) است. این مانگا در سال 2009 میلادی شروع شد و در آوریل سال جاری میلادی به پایان رسید. آخرین نسخه مانگا به زبان انگلیسی قرار است در تاریخ 19 اکتبر سال جاری میلادی عرضه گردد. در زیر می‌توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

دانلود تریلر با کیفیت 1080p

دانلود تریلر با کیفیت 720p

منبع: کولایدر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Wild Rage گفت:

  اون اندینگ قراره خون به پا کنه.
  همین الانم بین مانگا خون ها جنگه.
  بعضیا قراره ازش خوششون بیاد.
  خیلیا قراره ازش ناامید شن.
  من به شخصه اولش خیلی بدم اومد. ولی بعدش که دیدم چقدر واقعی و باور پذیر هست خیلی خوشم اومد ازش

  • Samul گفت:

   پایان ناقص بدون پاسخ به سوالات رو میگی؟
   و اون هشت صفحه که کلا هدف داستان رو نابود کرد و با هر اتفاقی که افتاده بود هیچ معنی ای نمیداد

   • Wild Rage گفت:

    میدونم خیلی چیزا رو گنگ گذاشت و حتی خیلی ها میگن یه سری پلات هول هایی هم به وجود اورد ( دقیقا به خاطر همینا ازش بدم اومد اولش)
    ولی همین که گرفت کل سفر ها و زحمت های شخصیت ها رو به خاک کوبوند و گفت کل داستان برای هیچی بود (به جز قضیه تایتان ها)
    و گرفت کل اون فن بیس تاکسیک که همش شیپ های مسخره راه مینداختن و تئوری میساختن رو نابود کرد باعث شد حالم سر جا بیاد.
    اسپویل:
    .
    .
    .
    .
    اونجایی که میکاسا رو با ژان نشون داد که یجورایی ازدواج کردن و باعث شد فن بیس اتک منفجر شه از هیت و… انقدر لذت بخش بود برام که کل اون اندینگ افتضاح رو برام شست. اینقدر این فن بیس تاکسیک شده بود که باعث شد تنفرم از اندینگ به خاطر ضعیف بودن تبدیل شه به عشق به خاطر سوزش فن بیس (انگار مشکل پیدا کردم)

    پایان اسپویل.
    .
    .
    در انتها فقط میتونم بگم ایسایاما هیچ وقت لون نویسنده بزرگی که فکر میکردم نبود. خیلی نکات رو در داستان توضیح نداده بود و همه انتظار داشتن اخرای مانگا همه ی راز ها رو یهویی توضیح بده و مغز همه رو منفجر کنه. ولی در انتها فهمیدم ایسایاما خیلی چیزا رو گنگ گذاشته و فقط داشته نکات رو کش میداده و اخرشم خیلی چیزا رو نفهمیدیم.
    .
    .
    میدونم باید از اندینگ بدم بیاد ولی برای سوزش اون فن بیس تاکسیک هم که شده ازش لذت میبرم

    • Samul گفت:

     اسپویل مانگا:

     بنظر من راضی کردن فن بیس شیپ ها بود مثل هیستوریا و راینر، جان و میکاسا، آرمین انی و…
     بنظر من پایانش برگشت ارن به گذشته و چشیدن این عذاب برای همیشه بود بنظرم پایان بهتری میشد ولی خود ایسایاما گفت بخاطر معروفیت یه چیز هایی رو تغییر میده

     • Wild Rage گفت:

      این شیپ ها و اینکه بخاطر یه چند تا شیپ مردم چقدر سمی میشن اعصاب من رو بهم ریخت کلی وگرنه منم از اندینگ بدم میاد. ولی هیچی مثل دیدن سوختن یه فن بیس سمی نیست.
      دروغ چرا خود ایسایاما هم قبلا گفته بود نمیدونه چطور باید یه پایان بده به داستان و هر چی نزدیک تر میشد به پایان بیشتر میرفت و کامنت های مردم و تئوری هاشون رو میخوند (میخواست یه چیز بده Unexpected که بر خلاف تئوری ها باشه و مغز همه رو منفجر کنه). ولی فک کنم خیلی خوب پیش نرفت

    • این اسپویلی که کردی میکاسا رو با ژان نشون داد که یجورایی ازدواج کردن همچین چیزی تو پایان نشون نمیدن پسر خوب :)) نه تو مانگا نه انیمه تو تریلر هم نشون نمیدن :))

     • Wild Rage گفت:

      یه چند صفحه اضافی قرار بود بیاد (که میگن قراره بیاد یا شایدم اومده) که یه سری چیزا از اینده بعد از اندینگ رو نشون میده (معروفترین لیکر اتک ان تایتان این خبر رو لیک کرد و مثل اینکه چند تا عکس هم بعدا لیک شد). که نشون میداد اینده پارادایس به معنی واقعی به پخ رفته و نابود شده و ادمایی کمی توش موندن. میکاسا و ژان هر دو سر قبر ارن رفتن و اینده رو هم نشون میده که با نوه هاشون سر قبر ارن هستن و… (یکم تحقیق کنید پیدا میکنید این عکسا رو).
      و در انتها نشون میده که کل داستان و کار های ارن و دیگران هیچ چیز رو تغییر نداد (شاید حتی وضع پارادایس رو بد تر هم کرد چون بخاطر کار های ارن اونا تصمیم گرفتن سریع فاتحه پارادایس و مردمشو بخونن). پارادایس هم که از لحاظ تکنولوژی مثل چی از کشور حریف ضعیف تر بود (میگن حدود 40 سال یا بیشتر عقبن از اونا). کاملا عادی بود که همچین اتفاقی بیفته. در انتها ارن نه تنها کار خاصی برای مردم خودش نکرد بلکه امضای نابودی پارادایس رو هم قشنگ با دستش زد (اونا یه باره گفتن گور بابای الدیان ها و گفتن الان که نفرین تایتان ها نیس بریم کلکشون رو بکنیم).

      • یه صحفه اضافی دیدم تو یه وبسایتی میکاسا و ژان هر دو سر قبر ارن رفتن اینو هم بوود ولی این فیکه پایانش همونیه که دیدی میکاسا تکیه داده درخت

      • اوه نه رفتم یبار دیگه نگا کردم درست بوود من خیلی وقته سرچ نکردم درموردش اصلا راضی نیستم از این پایان امیداورم تعقیرش بدن

       • Wild Rage گفت:

        از اونجایی که انیمه هنوز نیومده ایسایاما میتونه راحت با ماپا یکم فکر کنن و یه پایان انیمه انلی برن و اندینگ رو بهتر کنن (وقت هم از اون موقع داشتن).
        اگه این کارو بکنن خیلی خوب میشه

 • . گفت:

  لعنت به انیمه که باعث شد خیلی از مرد ها دیگه مرد نباشن

  • Samul گفت:

   چه ربطی داشت؟😐

   • DMC3 گفت:

    میخواد بگه منم هستم و به منم توجه کنید زیاد جدیش نگیر
    وگرنه انیمه هایی هستن که اینقدر داستانشون دارکه که حتی فیلمساز ها و سریال ساز ها هم جرئت ندارن نزدیک داستانش بشن مثل دث نوت ( اون اقتباس مسخره که کلا برداشتن همچی رو عوض کردن رو در نظر نگیر ) یا حتی RE ZERO یا حتی توکیو غول ( این اینقدر دارک و خشن بود که حتی تو خود انیمه هم مجبور شدن بعضی چیزا رو سانسور کنند)

    • Samul گفت:

     اینا که دارک نیستن اگه دارک میخوای به همراه خشونت بالا elfen lied, another,Parasyte رو ببین☻

     • DMC3 گفت:

      Re zero دارک نیست؟؟؟ من بگم تو هر قسمت حداقل 2 بار به نویسندش فو.ش میدادم دروغ نگفتم یارو قشنگ دیوونه بود حتی یادمه یه مصاحبه داشت که می‌گفت از اینکه شخصیت ها رو زجر بده لذت میبره .
      جدا از این حرفا چندتا انیمه خوب معرفی میکنی تازه blue exorcist رو تموم کردم و چیزی واسه دیدن ندارم مرسی
      این parasyte قشنگه ؟؟؟ ندیدمش میگم ارزش دیدن داره؟

      • Wild Rage گفت:

       یه چیز جالب اینه که نویسنده رزیرو قصابه و وقتی میخواد مرگ های سوبارو رو بنویسه و یا موقعیت های دارک رو طراحی کنه میره قصابی و شروع میکنه یه قطعه قطعه کردن گوشت.
       ازش خوشم میاد واقعا
       پارسایت هم ببین خیلی قشنگه (ولی سلیقه ای هم هست واقعا)

      • Samul گفت:

       نه
       فقط فصل اول دارکه بعدش دیگه عادی و فانتزی میشه
       اینایی که گفتم ازش دارک ترن
       البته لایت نول رو نخوندم

     • Clay more رو هم به لیستت اضافه کن
      Clanned
      Shiguroi
      Monester
      Alice in the wonder land
      توجه فقط ۳ قسمت داره بقیه ش تو مانگاس ،ولی ۳ قسمتش برتر از هر انیمه دارکی هست که دیدم…..
      گاتز
      Corps party
      و یه سری های دیگه که لیست کردم تو پی سیم همه رو نگه داشتم 😀
      اینا دارکن ….

      • Samul گفت:

       کلاند؟؟!؟
       مانستر معمولی
       آلیس رو موافقم
       بقیشو حتما اگه وقت شد میبینم

       • Johan Liebert گفت:

        مانستر فلسفه ویلنش جالب و دارک بود منتها خشونت نداشت انجنان

    • Wild Rage گفت:

     واقعا خیلی از توکیو غول رو سانسور کردن به خاطر خشن بودن و غیره. بابا اصل اون انیمه جدا از شخصیت ها و داستان به خشنیش هست.
     رزیرو هم گرفتم وب ناولش رو خوندم و در ارک 6 داستان اینقدر دارک شده بود که حتی مجبور شدن خود کتاب رو هم بخش هاییش رو حذف کنن چه برسه به انیمه (یه چپترش رو تا نصف خوندم. ضربان قلبم مثل چی رفت بالا. مجبور شدم برم حمام و یکم اروم شم و بیام بقیشو بخونم. تا حالا اینقدر یه نوشته به من ناارامی نداده بود (امثال برزرک و بدترشم خوندم قبلا و هرگز حس ناارامی بهم دست نداده بود بهم از خوندن یه مانگا یا ناول).

  • یوحان گفت:

   دوست عزیز با تمام احترام کمتر چرت بفرمایید
   با تشکر

  • دهنت سرویس D:D:

 • Johan Liebert گفت:

  درسته اثر معروفی هست اتک منتها بشخصه درک نمیکنم چرا تازگیا سایت پر شده از فیلم و سریال و حالا هم انیمه مگه اسمش گیمفا نیست ؟؟
  اینطوری که داره پیش میره میشه مثل سایت همسایه

  • Samul گفت:

   مگه نفهمیدی گیمفا سایت تکفارس رو اضافه کرد به سایت. الان سینما هم جزو سایت شده

 • شادمن 3 گفت:

  یکی از چیزایی که تو انیمیشن جدید روی مخه رنگ بندی اف ت ضاحه محیط و نورپردازی بسیار بدشه. همه چیش مایل به زرده از چهره شخصیتا بگیر تا در و دیوار و نور خورشید همه یک رنگ هستن. کلا میگم رنگ بندی واقعا داغون استودیو قبلی واقعا توان بالایی توی کنترل رنگ ها و نورپردازی داشت. جوری که همه جیز از هم متمایز بود و هر چیزی رنگ مخصوص به خودشو داشت. ماپا فقط یه فیلتر مه و رنگ زرد زده به انیمه فکر کرده کارش خفن بوده 🤦‍♂️. فقط داستان و غافلگیری هاس که میتونه این انیمه رو نجات بده که این پارت جدید دست کمی از بمب اتم نداره

  • Samul گفت:

   ماپا کلا واسه پول اینو برداشته وگرنه حتی پشیزی هم براش ارزش نداره
   واسه مرد اره ای بالاترین حقوق رو میده واسه اینم Cgi میزنه

  • آرین گفت:

   سلام
   تا حالا ماپا چیزی نساخته که آدم رو سر ذوق بیاره.

 • انیمیشن های تایتان باربر به نظرم یکم جای کار داره اما به ماپا امیددارم

  مانگا رو نخوندم اما شنیدم فایت های این پارت گادن

  ماپا ببینم با یکی از بهترین انیمه های خیلی هامون چیکار میکنی

 • یوحان گفت:

  فکر نمی‌کردم پوشش اخبار سینما برای من یکی حداقل اینقدر جذاب باشه دمتون گرم
  راجب تریلر هم که خیلی دير پوشش داديد این تریلر مربوط به چند روز پیشه ولی باز خوبه ممنون

 • این شاهکاره وقتی اومد پشماتون میریزه

  • یوحان گفت:

   دقیقا داش تو اين يکی باهات موافقم 👍

 • pegasus گفت:

  روزی که بیاد اینترنت منفجر خواهد شد

 • یوحان گفت:

  پارت۲ فصل ۴ اتک قراره حسابی هیجان انگیز بشه و من برای پخش انیمه ش حسابی لحظه شماری می‌کنم از نکات جذاب پارت۲ ميشه به 👇
  ۱- صحنه های اکشن و مبارزات هیجان انگیز
  ۲- اوج شخصیت پردازی کارکتر ها
  ۳- صحنه ها و دیالوگ های احساسی و زیبا
  ۴- مرگ های بسیار زیاد مردم و کارکتر های مهم داستانی( که باعث جذابیت روند داستانی میشه)
  ۵- افشای حقايق داستانی ، فلش بک های مهم و اتفاقات غير منتظره ( منظورم چپتر های ۱۲۱ و ۱۲۲ داستانه که قراره حسابی ملت فکش باز بمونه 😂😂)
  ۶- برگشت آنی و تایتان مؤنث ( اینکه اسپویل نيست مشخصه)

  در آخر میخواستم باز یه تشکر کنم بابت پوشش‌ اخبار سینما من یک سال بود که بخاطر اخبار سینما میخواستم عضو زومجی بشم ولی الان که گیمفا از این بابت هم رفع نیاز کرده خیلی خوشحالم 🥰✌

  • Samul گفت:

   همه گزینه ها اخرش☻

   • یوحان گفت:

    دقیقا 😎👍

  • yasin گفت:

   خیلی ممنون بخاطر اون اسپویل اخریه

   فقط یه سوال
   مانگارو بخونم یا نه ؟
   میشه بگی از کجا مانگارو بگیرم یا دان کنم ؟
   تا موقع پخش پارت دو حتما اسپویل میشم ( می دونم اخر داستان ارن رو )

   • یوحان گفت:

    مرسی دوست عزیز 🥰
    در مورد مانگا هم که به نظرم بخون خوندن مانگا هم جذابيت و لذت خاص خودش رو داره من خودم تو دو ماه مانگا رو تموم کردم‌ ( از چپتر ۱ تا ۱۳۹.۵)
    در مورد دانلود مانگا هم من خودم از سايت مانگا لودر دان کردم ترجمه‌ خوبی داشتند🌹

    • yasin گفت:

     سپاس