فیلم Spider-Man: No Way Home پایان این مجموعه خواهد بود

24 مهر 1400 - 08:21
فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)

تام هالند بازیگر فیلم Spider-Man: No Way Home گفته که این فیلم، پایان این مجموعه خواهد بود.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)، سومین فیلم مرد عنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holland) در دنیای سینمایی مارول است. حال، تام هالند در جدیدترین اظهارات خود بیان کرده که بازیگران این فیلم، این اثر را پایان این مجموعه می‌دانند.

او در جدیدترین مصاحبه خود اظهار کرده بود:

به نظرم اگر ما بسیار خوش شانس باشیم، فرصت دوباره پیدا خواهیم کرد تا این کاراکترها را دوباره بازآفرینی کنیم. در آن صورت، شما اثری متفاوت را شاهد خواهید بود. حضور بعدی مرد عنکبوتی در مجموعه و سه‌گانه بازگشت به خانه نخواهد بود.

ما اندکی زمان به آن خواهیم داد و سعی خواهیم کرد تا چیز متفاوتی بسازیم و درون مایه فیلم‌ها را تغییر بدهیم. اینکه این اتفاق خواهد افتاد یا خیر، من نمی‌دانم. اما ما با فیلم راهی به خانه نیست، به عنوان یک پایان رفتار کردیم و همین حس را نیز داشت.

فیلم Spider-Man: No Way Home

تام هالند و دیگر بازیگران فیلم همچون زندیا (Zendaya) و جیکوب باتالون (Jacob Batalon) اظهار کردند که آنها در طی روزهای پایانی خود در سر صحنه فیلمبرداری فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، احساسی شدند. تام هالند در ادامه افزود:

ما این فیلم‌ها را برای پنج سال است که می‌سازیم. سه نفر ما رابطه خارق‌العاده‌ای با یکدیگر داشتیم. در تمام مسیر در کنار یکدیگر بودیم. ما تمام فیلم‌ها و کنفرانس‌های مربوط به آن را در کنار یکدیگر انجام دادیم. پس، این فیلم، حسی از یک پایان داشت و ما نمی‌دانیم که دوباره در کنار یکدیگر کار خواهیم کرد یا خیر.

با اینکه این ناراحت ‌کننده است اما در عین حال، بسیار هیجان‌انگیز است چراکه کاراکترهای ما را وارد فصل تازه‌ای خواهد کرد. به اشتراک گذاشتن آن لحظه با آنها، احتمالا بهترین روز من در سر صحنه فیلمبرداری این فیلم بوده است. فکر نکنم تا به حال همانند آن روز گریه کرده باشم.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، سومین فیلم مستقل مرد عنکبوتی با بازی تام هالند در دنیای سینمایی مارول است. او نقش مرد عنکبوتی را در فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) و فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) نیز به تصویر کشیده است.

در این فیلم، مرد عنکبوتی با کمک گرفتن از دکتر استرنج با بازی بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch) سعی دارد تا افشای هویتش از فیلم قبلی را از بین ببرد و همچنان ناشناس باقی بماند. با این حال، این کار منجر به ایجاد مشکلات چند جهانی می‌شود و نیاز است تا او تمام قدرت خود را برای نجات دنیا بکار بگیرد. این فیلم قرار است در تاریخ 17 دسامبر سال 2021 میلادی بر روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: دیجیتال اسپای

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Sam_fisher_47 گفت:

  تام هولند
  خدایی؟😐

 • Nikator1383 گفت:

  تا چند سال فک کنم از اسپایدی جدید خبری نباشه
  شایدم باشه😂

 • Alucard64 گفت:

  بهتر از شر بچه. ۵ ساله راحت میشیم

  • دلت میاد با تام دل ها اینطوری صحبت کنی ؟؟ 😂

  • میگن وقتی از یه بازیگر متنفر میشین یعنی اون نقشش رو عالی ایفا کرده
   خوشحالم ک تام هالند اینقدر موفق بوده تا یه عده هیتش میکنن

   • این قضیه برا وقتی صادقه که یارو کرکتر نقش منفی بازی کرده باشه نه اسپیادر منه ابر قهرمان😑

   • Gamer 207 گفت:

    دقیقا مثل ابی که ازش متنفر بودیم یعنی کارش خیلی خوب بوده

   • Sajad Akb گفت:

    الان توبی مگوایر موفق ظاهر نشد که همه ازش خوششون میاد؟ تا اسم فیلم مرد عنکبوتی میاد اغلب یاد سه گانه اون میفتن.
    درسته این سه گانه هم خوب ظاهر شد ولی توش کاراکتر مرد عنکبوتی رو مثل یه بچه ای که از بقیه دستور میگیره و کوچیک میشمرنش نشون داده شد که دلایلی هم هست که مارول اینکارو کرد که خیلی باید بحث کرد سرش ولی هر طور بود سطح مرد عنکبوتی توی این سری پایین آورده شد درحالی شخصیتش اینطوری نیست. درسته مرد عنکبوتی شوخ طبعی داره ولی تا این سطح دیگه دلقک بازی در نمیاره اغلب مواقع. یه سری جاها خیلی جدی میشه. سه گانه مرد عنکبوتی سم ریمی شخصیت درست و خوبی از مرد عنکبوتی به همه ارائه داد و طوری کار کرد که همه همیشه اونو به عنوان مرد عنکبوتی اورجینال به یاد خواهند داشت.

   • یه چیزی یاد گرفتید اینجا تکرار نکنید
    اون فقط برای بعضی شخصیت ها صدق میکنه اکثرا هم شخصیت های منفی، تازه یه سری شخصیت منفی مثل جوکر و دارث ویدر هستن آدم عاشقشون میشه

    • ravi گفت:

     جوکرو تو کدوم فیلم کوچیچ شمردن؟ حتی بتمنم از عهده شناخت جوکر بزور بر میاد

 • Gamer 207 گفت:

  اینو سونی پیکچرز میسازه ؟ یا نه فقط ناشرن؟

 • Hasan0930 گفت:

  دوباره ریبوت می کنند همونطوری که یک بار کردند..

 • Hasan0930 گفت:

  دوباره ریبوت می کنند همونطوری که یک بار کردند…

 • Grandwarden گفت:

  خبر خوشحال کننده ایه.