تصاویر تازه فیلم Spider-Man: No Way Home

23 مهر 1400 - 21:41
فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)

تصاویر جدیدی از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شده که لحظات کلیدی تریلر فیلم را نشان می‌دهد.

تصاویر جدیدی از فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) منتشر شده که لحظات کلیدی تریلر قبلی منتشر شده برای این فیلم را به تصویر می‌کشد. فیلم راهی به خانه نیست، سومین فیلم از مجموعه فیلم‌های مرد عنبکوتی در دنیای سینمایی مارول است.

نقش مرد عنکبوتی یا پیتر پارکر در این مجموعه را تام هولند (Tom Holland) به تصویر می‌کشد. دیگر بازیگران نیز شامل زندایا (Zendaya)، جیکوب باتالون (Jacob Batalon) و ماریسا تومی (Marisa Tomei) است. این مجموعه فیلم حضور مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول را گسترش داده است و در عین حال، او را با دیگر ابرقهرمانان مارول در یک تیم قرار داده است.

در جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی، او سعی دارد تا رویداد افشا شدن هویتش در فیلم قبلی را با کمک گرفتن از دکتر استرنج، از بین ببرد، همین نیز منجر به یک آشفتگی چند جهانی می‌شود که همه چیز را برای همیشه تغییر خواهد داد.

در ماه گذشته میلادی، اولین تریلر رسمی از فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، منتشر شده بود و به بازگشت حداقل یکی از شرورهای مجموعه فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی اشاره کرده بود. این شرور، دکتر آک با بازی آلفرد مولینا (Alfred Molina) است. این تریلر همچنین اشارات اندکی به شرورهای دیگری از دنیای مرد عنکبوتی نیز کرده است.

به نظر می‌رسد که دکتر استرنج با بازی بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch) در داستان این فیلم قرار است یک نقش اساسی ایفا کند. یکی از جنبه‌های کلیدی فیلم، این است که تلاش مرد عنکبوتی برای پاک کردن افشای هویت خود، منجر به شکل‌گیری یک آشفتگی مولتی ورس می‌شود که احتمالا رابطه او را با ام جی با بازی زندایا حذف خواهد کرد.

امروز، تصاویر تازه‌ای از این فیلم منتشر شده که به لحظات کلیدی از تریلر قبلی منتشر شده برای این فیلم اشاره دارد. در یکی از این تصاویر، مرد عنکبوتی به همراه ام جی در حال پریدن از روی یک پل هستند و ظاهرا در حال فرار از دست پلیس‌ها و تعقیب‌کنندگان خود هستند. در تصویر دوم، مرد عنکبوتی بر روی یک ماشین قرار دارد و در پس زمینه نیز دکتر استرنج دیده می‌شود.

کارگردانی سومین و آخرین فیلم از سه‌گانه مرد عنکبوتی با بازی تام هولند را جان واتس (Jon Watts) بر عهده دارد. او پس از این فیلم، به سراغ کارگردانی فیلم چهار شگفت‌انگیز (Fantastic Four) خواهد رفت. تام هولند نیز پس از این فیلم به سراغ فیلم آنچارتد (Uncharted) می‌رود. این فیلم، یک اقتباس از بازی‌های ویدیویی است و او در این فیلم در کنار مارک والبرگ (Mark Wahlberg) بازی خواهد کرد.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست قرار است تا در تاریخ 17 دسامبر سال 2021 میلادی بر روی پرده سینماها اکران گردد. در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)
فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)

منبع: اسکرین رنت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • مرد عنکبوتی تام هالند زیاد واسم جذابیتی نداره ولی واسه این قسمت یه ذره هایپم که اونم برمیگرده به شایعات حضور مت مورداک…

  • مرد عنکبوتی که فقط توبی مگوایر😍😍😍

  • Nikator1383 گفت:

   مردعنکبوتی هانلد برای منم به شخصه هیچ جذابیتی نداره متاسفانه ن برای این که صرفا هالند بازیگرشه یا ویلن هاش
   من مردعنکبوتی های مستقل قدیمیو بیشتر دوس داشتم

 • Grandwarden گفت:

  اگر اشتباه نکنم این آخرین قسمت سه گانه mcu هست و داستان پیتر پارکر تام هالند بسته میشه.
  امیدوارم در ادامه راه سونی و مارول تغییراتی رو در فرنچایز اعمال کنن؛ درسته که فروش این سری فیلم از سری های قبلی بیشتر بوده ولی باید قبول کرد خیلی خیلی جای پیشرفت داره و متاسفانه گریز های زیادی به “تینیجر پسند” بودن زده میشه که برای بخش بزرگی از تماشاکنندگان جالب نیست.

 • بهترین مرد عنکبوتی هستش
  هایپ برای این قسمت : حضور شش خبیث حضور گرین گابلین و احتمال زیاد ورود شخصیت های وات ایف
  و گل سرسبد حضور توبی و اندرو

 • Dreams گفت:

  قیافه دکتر و mj خوراک میمه