تریلر جدیدی از سریال Mayor of Kingstown منتشر شد

۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
Mayor of Kingstown

شبکه اینترنتی پارامونت پلاس، به‌تازگی تریلر جدیدی را برای سریال آینده خود با عنوان «شهردار کینگ استون» منتشر کرده است.

این سریال توسط تهیه‌‌کنندگانی با نام‌های تیلور شریدان (Taylor Sheridan) و هوگو دیلون (Hugh Dillon) خلق شده است.

از کارهای قبلی تیلور شریدان، می‌توان به سریال‌های نظیر Yellowstone و Hell or High Water و از کارهای هوگو دیلون نیز می‌توان به پروژه‌هایی از جمله سریال جنایی Durham County و سریال Flashpoint اشاره کرد.

سریال Mayor of Kingstown داستان خانواده‌ای با نام مک‌لاسکی و ریشه گرفتن این خانواده در کسب و کار سیستم زندان‌ها را روایت می‌کند.

تریلر جدید منتشر شده از این سریال، بیشتر تمرکز خود را برای روی کاراکتر نقش‌آفرینی شده توسط جرمی رنر (Jeremy Renner) با نام مایک مک‌لوسکی قرار داده است. در این تریلر می‌توان این کاراکتر را در حالی که مشغول صحبت کردن با خانواده خود است، مشاهده کرد.

از قرار معلوم خانواده‌اش به او لقبی با نام fix-it men را داده‌اند و همچنین به نظر می‌رسد که او تنفر زیادی را نسبت به شهری (کینگ استون) که در آن زندگی می‌کند، دارد. در این تریلر گفته شده که خانواده‌اش همیشه او را به ترک کردن این شهر متهم کرده‌اند ولی او هیچ‌وقت قصد نداشته که این شهر را (علی‌رغم تنفرش) ترک کند.

علاوه بر این موارد، تریلر جدید سریال Mayor of Kingstown برخی از ‌کشمکش‌های داستانی حاضر در این سریال را نیز نشان داده که از جمله این کشمکش‌ها می‌توان به جنایات متعدد رخ داده در این شهر و مشکلات مربوط به سیستم زندان‌ها در آن، اشاره کرد.

در انتها نیز، این تریلر با جمله‌ای از زبان کاراکتر مایک مک‌لوسکی که می‌گوید این شهر هنوز به مرز نابودی نرسیده ولی «(نابودی آن) نزدیک است»، به اتمام رسیده است.

به غیر از جرمی رنر، از دیگر بازیگران حاضر در این سریال می‌توان به کایل چندلر (Kyle Chandler)، دایان ویست (Dianne Wiest)، هوگو دیلون (Hugh Dillon)، تیلور هندلی (Taylor Handley)، اما لیرد (Emma Laird) و توبی بامتفا (Tobi Bamtefa) اشاره کرد.

از کارهای قبلی این بازیگر‌ها می‌توان به نقش‌آفرینی کایل چندلر در فیلم تحسین شده‌ی The Wolf of Wall Street، دایان ویست در فیلم کمدی Hannah and Her Sisters در سال ۱۹۸۶، تیلور هندلی در فیلم ترسناک و مهیج Bird Box و توبی بامتفا در سریال The Witcher اشاره کرد.

سریال درام Mayor of Kingstown قرار است در تاریخ ۲۳ آبان ماه امسال (۱۴ نوامبر ۲۰۲۱)، در شبکه اینترنتی کمپانی پارامونت با نام پارامونت پلاس به نمایش گذاشته شود.

تریلر جدید به نمایش درآمده از این سریال را می‌توان از طریق این لینک و پوستر رسمی منتشر شده برای آن را نیز در ادامه تماشا کرد:

Mayor of Kingstown

منبع: کولایدر

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید