تریلر حالت زامبی بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

22 مهر 1400 - 19:00
call of duty vanguard zombies

لحظاتی پیش نخستین تریلر حالت زامبی بازی Call of Duty: Vanguard توسط استودیوی تری‌آرک (Treyarch) منتشر شد که گیمرها را با محتوای این حالت آشنا می‌کند.

طبق روال همیشگی مجموعه‌ی Call of Duty، نسخه‌ی جدید این بازی با نام Vanguard نیز میزبان حالت زامبی خواهد بود و بر اساس اعلام قبلی، اولین تریلر این حالت امروز ساعت 18:30 دقیقه به وقت تهران منتشر شد. لازم به ذکر است که بخش عمده‌ی توسعه‌ی بازی Call of Duty: Vanguard بر عهده‌ی استودیوی اسلج‌همر (Sledgehammer) قرار دارد اما حالت زامبی در این بازی با همکاری مشترک این استودیو و استودیوی تری‌آرک توسعه داده شده است.

با استناد به این تریلر، به نظر می‌رسد که بازگشت حالت زامبی به محیط جنگ جهانی دوم گیمرها را بیش از پیش تشویق به مخفی کاری خواهد کرد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از حال زامبی بازی Call of Duty: Vanguard را مشاهده کنید:

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس منتشر خواهد شد.

matrix4221489farzaadAli Hassan nejadmohammad reza gamerfarshadxXbox one s pro gamermeysambDk-_-ManP.morganAmirhossein80Saman_hk

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید