ویدیوی جدیدی از خودروها و مبارزه‌های Saints Row منتشر شد

22 مهر 1400 - 18:42
Saints Row

ویدیوی جدیدی از بازی Saints Row منتشر شد که طی آن، مناطق مختلف، وسیله‌های نقلیه و مبارزه‌هایی که می‌توان به وسیله‌ی آن‌ها انجام داد به تصویر کشیده می‌شوند.

وبسایت Game Informer ساعاتی پیش ویدیوی جدیدی از ریبوت مجموعه‌ی Saints Row، ساخته‌ی جدید استودیوی ولیشن (Volition) منتشر کرد که روی معرفی وسایل نقلیه و مبارزه با خودروهای این بازی تمرکز دارد. بر این اساس، گیم‌پلی این شامل خودروها و موتورسیکلت‌های مختلفی خواهد شد که می‌توان با آن‌ها به انجام مبارزه با دشمنان پرداخت. لازم به ذکر است که این ویدیو از نسخه‌ی پری-آلفای بازی ثبت شده و قطعاً تفاوت‌های بسیار زیادی با نسخه‌ی نهایی خواهد داشت. استودیوی توسعه دهنده نیز پیش از انتشار این ویدیو تاکید می‌کند که از اشکلات موجود که احتمالاً در طول ویدیو توسط گیمرها مشاهده شوند، آگاه است.

همانطور که اشاره شد، این ویدیو نحوه انجام مبارزه به وسیله‌ی وسایل نقلیه را به تصویر می‌کشد و تمامی محتوای منتشر شده نیز داخل چهارچوب‌های بازی‌های اکشن جهان آزاد قرار دارند و استاندارد به نظر می‌رسند. توانایی شلیک به لاستیک و انحراف خودروها، خزیدن روی سقف خودروهای در حال حرکت و شلیک به دشمنان هنگام رانندگی از ویژگی‌های جالب توجه این بازی هستند.

اما از همه مهم‌تر، نمایش محیط‌های مختلف Saints Row در این ویدیو بسیار زیبا و منحصر به فرد به نظر می‌رسند و محیط‌هایی شبیه به بخش جنوب غربی ایالات متحده را به تصویر می‌کشند.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

بازی Saints Row، در تاریخ ۲۵ فوریه‌ی ۲۰۲۲ (جمعه، ۶ اسفند ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

Ali Hassan nejadBadBoy-17Spider-Mah04Ali984P.morganmeysambEivor
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید