پروژه‌ی ساخت Bloodlines 2 تا مرز لغو شدن پیش رفته بود

22 مهر 1400 - 16:09

مدیر عامل شرکت ناشر بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2، اظهار داشت که این شرکت تا مرز لغو کردن پروژه‌ی ساخت بازی مذکور پیش رفته بود.

مدیر عامل شرکت پارادوکس (Paradox) یعنی آقای فردریک وستر (Fredrik Wester)، اخیراً مصاحبه‌ی مفصلی با نشریه‌ی آوانزا (Avanza) داشت و طی این گفتگو فاش کرد که استودیوی پارادوکس پس از تصاحب امتیاز مجموعه‌ی Vampire، تصمیم گرفته بود که به کلی توسعه‌ی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را نادیده بگیرد و آن را از پروژه‌های آتی خود حذف کند.

وی افزود:

وقتی حق نشر و ساخت بازی را از توسعه دهنده‌ی اصلی‌اش گرفتیم، یک بازبینی و بررسی طولانی و مفصل برای اینکه این مجموعه را به طور کلی حذف کنیم و یا ادامه‌ی آن را بسازیم داشتیم. سپس، تصمیم بر این شد که به کلی این مجموعه حذف شود و تولید نسخه‌ی بعدی آن را متوقف کنیم. اما طولی نکشید که ما متوجه شدیم که Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 به اندازه‌ی کافی قانع کننده و خوب است و تصمیم بر آن شد که این نسخه ساخته شود. امیدواریم بازی خوبی باشد انتظارات گیمرها را برآورده کند.

البته شرکت پارادوکس هنوز مشخص نکرده است که چه استودیویی در حال توسعه‌ی Bloodlines 2 است. با این حال، آقای وستر چنین ادعا می‌کند که این توسعه دهنده‌ بسیار با استعداد و معتبر است. در ماه فوریه‌ی سال جاری، استودیوی پارادوکس طی خبری اعلام کرد که زمان انتشار Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را به دلیل تغییر توسعه‌دهنده‌ی آن تاخیر زده است. در واقع، توسعه‌ی این بازی به دلایلی نامعلوم از عهده‌ی استودیوی هاردسویت لبز (Hardsuit Labs) خارج شد.

علاوه بر این، شرکت پارادوکس مجدداً اعلام کرد که به دلیل اختلالات حاصل از تغییر توسعه دهنده و همه‌گیری ویروس کرونا، تاریخ انتشار این بازی مجدداً به تعویق افتاده است و در نهایت، بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد.

این بازی در تاریخی نامعلوم برای کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

Ali Hassan nejadmeysambLittle∞God

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید