زمان رونمایی از حالت Zombies بازی Call of Duty: Vanguard مشخص شد

21 مهر 1400 - 18:24

طبق توییت جدید صفحه‌ی رسمی Call of Duty در شبکه‌ی توییتر، فردا، 22 مهر ماه (14 اکتبر)، از زامبی‌های نسخه‌ی جدید این سری رونمایی خواهد شد.

اگر اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی را دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که توسعه‌دهنده‌ی بازی Battlefield 2042 یعنی استودیوی دایس (Dice)، بنا دارد فردا بالاخره از حالت Hazard Zone این بازی رونمایی کند. با این حال، این تنها رونمایی بزرگ آخر هفته نیست؛ فردا و راس ساعت 18:30 (به وقت تهران)، از حالت Zombies بازی Call of Duty: Vanguard نیز رونمایی خواهد شد. توییت اخیر صفحه‌ی رسمی این بازی در توییتر، زامبی‌ها را با اتر تاریک (Dark Aether) و دیمن‌ها را با پیچ شوم (sinister Twist) معرفی کرده است.

حالت Zombies بازی Call of Duty: Vanguard که در واقع پیش از خط داستانی زامبی‌ها در نسخه‌ی Black Ops: Cold War روایت می‌شود، توسط استودیوی تری‌آرک (Treyarch) توسعه داده شده است که اغلب آن را از کار روی نسخه‌ی Balck Ops به یاد می‌آورند. حالت Zombies در بازی امسال، یک کراس اور به حساب می‌آید و وعده داده است که همزمان با بهبودهایی در زمینه‌ی گیم‌پلی، خط داستانی Dark Aether را ادامه دهد. با توجه به استقبال مثبتی که حالت Zombies در سال گذشته با آن مواجه شد، تجربه‌ی چیزی که تری‌آرک امسال برایمان تدارک دیده است، باید بسیار جالب باشد.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ 14 آبان ماه 1400 (5 نوامبر 2021) یعنی کمتر از یک ماه دیگر در حالی منتشر خواهد شد که کنسول‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سریز ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، تحت عنوان پلتفرم‌های مقصد آن معرفی شده‌اند. شما همراهان گرامی می‌توانید با بررسی تریلر داستانی این بازی که به تازگی منتشر شده است، با بخش کمپین آن آشنا شوید. همچون بازی‌های Call of Duty سال‌های قبل، امسال هم کاربران پلتفرم پلی‌استیشن از برخی مزایای انحصاری برخوردار خواهند بود.

GAME-SOLDIERmeysambMatin_khآرینOld blacksmithDk-_-ManP.morganmohammad reza gamer

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید