تصاویر جدید فاش شده از The Last Of Us جوئل را نشان می‌دهند

21 مهر 1400 - 16:20

تصویری فاش شده از اقتباس تلویزیونی The Last Of Us، پدرو پاسکال (Pedro Pascal) را در نقش شخصیت اصلی این سریال مورد انتظار، جوئل (Joel) نشان می‌دهد.

کریستین راوورث (Kristin Raworth)، عکسی از جوئل در صفحه‌ی توییتر خود منتشر کرده که هرچند چهره‌ی او با ماسک پوشیده شده است، اما دید خوبی نسبت به ظاهر این شخصیت محبوب در سریال The Last Of Us به ما می‌دهد.

تصاویری از محیط فیلمبرداری این سریال که در آلبرتای کانادا جریان دارد، نیز منتشر شده است.

اوایل این ماه بود که ناتی داگ (Naughty Dog) اولین تصویر رسمی از این سریال را منتشر کرد که شخصیت‌های جوئل و الی که توسط بلا رمزی (Bella Ramsey) نقش‌آفرینی می‌شود، را نمایش می‌داد.

نیل دارکمن (Neil Druckmann) که یکی از کارگردانان فصل اول و تهیه‌کننگان این سریال است، راجب به ظاهر این دو بازیگر گفت:

بار اول که آن‌ها را آماده‌ی فیلمبرداری دیدم، از شباهت زیاد آن‌ها با شخصیت‌های الی و جوئل بسیار شگفت‌زده شدم.

اقتباس تلویزیونی The Last of Us، اولین مجموعه‌ی تلویزیونی استودیوی پلی‌استیشن پروداکشنز (PlayStation Productions) به شمار می‌رود که توسط سونی اینتراکتیو اینترتینمنت (Sony Interactive Entertainment) برای ساخت اقتباس‌های مختلف از بازی‌های ویدیویی تاسیس شده است.

خالق سریال پر طرفدار Chernobyl، کریگ مازین (Craig Mazin)، به همراه نیل دراکمن تهیه‌کنندگی این سریال و کارگردانی بعضی از قسمت‌های فصل اول را بر عهده دارد.

برنامه‌ریزی شده که تولید این سریال در خرداد سال آینده (ژوئن ۲۰۲۲) به پایان برسد و وقایع بازی The Last Of Us که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد را به نمایش بگذارد.

DARKSIRENShahabanimals1100Ali Hassan nejadThe Cat LadyMatin_khSina MorganAmirdaneshvarimohammad reza gamerM.MTSpider-Mah04یوحانAmirhossein80KinorasasaP.morganMohsenj74Black KnightPARASITE EVE 2آرینmore

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید