یکی از نویسندگان The Last of Us 2 قرار بود در آن ایفای نقش کند

20 مهر 1400 - 20:37
The Last of Us 2

نیل دراکمن (Neil Druckmann)، کارگردان The Last of Us 2، فاش کرد که هالی گروس (Halley Gross) نویسنده‌ی بازی، نقش یک شخصیت را در آن بازی کرده بود که بعدها حذف شد.

طی یک رشته توییت جالب میان نیل دراکمن و هالی گروس، دراکمن پس از کمی بحث و شوخی با این نویسنده، فاش کرد که گراس در اصل نقش شخصیتی در The Last of Us 2 را بازی کرده بود، اما این شخصیت در نسخه‌ی نهایی این بازی حضور نداشت.

دراکمن در توییت خود عکسی از گروس با لباس موکاپ و تمام نقاطی که روی صورت او برای ضبط حرکات صورت کشیده شده بود به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت:

حالا من می خواهم شخصیت شما را به بازی برگردانم… فقط برای اینکه بتوانیم او را دوباره از بازی حذف کنیم!

گروس سپس با ویدیوی کوتاهی از خود در استودیوی موکاپ به دراکمن پاسخ داد و در ادامه نوشت:

Last of Us Part III: Leah’s Revenge

با توجه به پاسخ گروس، اکنون می توان فرض کرد که شخصیتی که او درباره‌ی آن صحبت می‌کند، احتمالاً همان Leah است که Ellie و Dina در یکی از پایگاه‌های جبهه‌ی آزادی واشنگتن عکسی را از او پیدا می‌کنند.

The Last of Us 2: Eastbrook Elementary - All Collectibles: Artefacts,  Trading Cards - Push Square

Ellie و Dina برای زنده ماندن از کمین WLF، دو دشمن را به قتل می‌رسانند، که یکی از آن‌ها دارای عکسی از Leah و نامه‌ای از او در جیب خود است.

The Last of Us 2: Eastbrook Elementary - All Collectibles: Artefacts,  Trading Cards - Push Square

هنگامی که Ellie و Dina به یک مکان امن رسیدند، بیشتر به نامه نگاه می‌کنند و متوجه می‌شوند که Leah در یک ایستگاه تلویزیونی مستقر است، بنابراین تصمیم می‌گیرند بروند و او را در آنجا پیدا کنند. متأسفانه، هنگامی که این جفت وارد ایستگاه می‌شود، می‌بینند که Leah کشته شده است، البته این موضوع منطقی به نظر می‌رسد؛ زیرا ما اکنون می‌دانیم که این شخصیت تقریبا به طور کامل از نسخه‌ی نهایی بازی The Last of Us 2 حذف شده است.

عنوان The Last of Us Part II هم‌اکنون بر روی کنسول‌‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید از این نشانی مقاله‌ی “چرا The Last of Us: Part 2 یک شاهکار بی‌نظیر است؟” را مطالعه کنید.

M.MTDk-_-ManGAMER 19951100mohammad reza gamerMatin_khآرینmeysambP.morganOld blacksmithAHM.GamerRezaSina_2081یوحانSAMAN Ghost of SpartaBlack KnightAli984

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید