تریلر داستانی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

19 مهر 1400 - 19:03

شرکت اکتیویژن و استودیوی اسلج‌همر دقایقی پیش تریلر داستانی بازی Call of Duty: Vanguard را به اشتراک گذاشتند که شامل جزئیات روایتی جالبی می‌شود.

طرفداران برای مدتی منتظر تریلری از بخش کمپین (داستانی) بودند و سرانجام امروز اکتیویژن (Activision) این تریلر را منتشر کرد. بر اساس صحبت‌های قبلی تیم سازنده باید منتظر بخش داستانی غنی‌تری باشیم.

تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده می‌کنید:

بخش داستانی عضو جداناپذیر سری Call of Duty بوده و هر چند کوتاه، در تمامی نسخه‌ها به جز Black Ops 4 وجود داشته است. نسخه‌ی Vanguard نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای قسمت داستانی نیز اهمیت قابل ملاحظه‌ای را قائل است. بخش داستانی Vanguard قصه‌هایی واقعی از نیرو‌های ویژه روایت خواهد کرد و اکثر شخصیت‌ها بر اساس واقعیت هستند. برای اولین بار در تاریخ این فرنچایز از نماد‌های واقعی نازی‌ها استفاده خواهد شد و برخلاف گذشته نماد‌ها و اشارات به نازی‌ها سانسور نمی‌شوند.

ما مقاله‌ای تحت عنوان «هر آنچه درمورد Call of Duty: Vanguard می‌دانیم» تهیه کرده‌ایم که در آن می‌توانید اطلاعات تکمیلی را به دست بیاورید.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.

FaridDARKSIRENGAME-SOLDIERanimalsPlayStation Studios PS5Matin_khآرینSaman_hkHusseiniAli984mohammad reza gamerREZA_OXEivorمرد ریش دار نامرئیP.morganDk-_-Manکاپتان استخونیکسری نراقیmeysamb
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید