تصاویر جدیدی از سریال The Last of Us فاش شد

تصاویر جدیدی از صحنه‌ی فیلمبرداری سریال مورد انتظار The Last of Us منتشر شده است که طراحی آخر الزمانی شهر را نشان می‌دهد.

ماه گذشته، شبکه‌ی HBO اولین تصویر رسمی از جوئل و الی سریال تلویزیونی The Last of Usرا منتشر کرد. حال، بعد از گذشت حدود یک ماه تعدادی تصویر جدید از صحنه‌ی فیلمبرداری این سریال در اینترنت ظاهر شده است. تفاوت اینجاست که این تصاویر توسط HBO منتشر نشده‌اند و یکی از طرفداران شخصا به سر صحنه‌ی فیلمبرداری رفته و آن‌ها را گرفته است.

اگر به وب‌سایت رددیت (Reddit) و صفحه‌ی سریال The Last of Us بروید، می‌توانید این تصاویر را مشاهده نمایید. یکی از طرفداران فاش کرده است که آن‌ها در صحنه‌ی فیلمبرداری این اثر در شهر ادمونتون کانادا حضور داشتند. وی این تجربه را یک احساس سورئال و به شدت لذت‌بخش توصیف می‌کند. خوشبختانه، این طرفدار از صحنه‌ی فیلمبرداری سریال دست خالی باز نگشته است و تعدادی تصاویر با کیفیت تهیه کرد و آن‌ها را در وبسایت رددیت با مخاطبان به اشتراک گذاشت.

متأسفانه، این تصاویر شامل هیچ نکته‌ی خاصی از این سریال و روند تولید آن نمی‌شوند، اما با دیدن آن‌ها تقریبا می‌توان متوجه با کیفیت بودن اثر تولید و طراحی دقیق محیط‌های حاضر در این سریال شد که بدون شک هزینه‌های زیادی داشته است. علاوه بر این، تصاویر گرفته شده به خوبی نشان می‌دهند که احتمالا روایت داستانی سریال در زمانی بعد از همه گیری ویروس جریان خواهد داشت چرا که بر اساس آن‌ها، طبیعت موفق شده تا شهر را باز پس بگیرد.

این هوادار می‌گوید:

امروز سر صحنه‌ی ساخت این سریال در ادمونتون کانادا حاضر شدم. احساس سورئال بودن در آنجا به شدت فوق العاده بود. من حتی در ابتدا متوجه نشدم که آن‌ها پلاک‌های خودروها را از آلبرتا به ماساچوست تغییر داده‌اند و تا این حد به جزئیات توجه داشته‌اند. به نظر می‌رسد سریال The Last of Us هیجان انگیز خواهد بود.

در حال حاضر، مشخص نیست که این مجموعه تصاویر دقیقا کدام محیط‌ها را در سریال شامل خواهند شد و قرار است چه اتفاقاتی در آن‌ها روایت شوند. با این همه، سریال The Last of Us همچنان در دست تولید قرار دارد. در مورد زمان انتشار آن و یا تاریخ پخش اولین تریلر از این سریال نیز هنوز هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است. لازم به ذکر است، چند وقت پیش تایید شد که فیلمبرداری قسمت پایلوت این سریال به صورت کامل تمام شده است.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این سریال چیست؟ به نظرتان سریال اقتباسی The Last of Us اثر موفقی خواهد شد یا خیر؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید

Rich ManShahabOld_axeMehran.BaReza.Xمرد ریش دار نامرئیMsadeq361علی منافیGAME-SOLDIERDk-_-ManSpider-Mah04Old blacksmithآرینM.MTanimalsAli Hassan nejadThe Cat LadyEllieAmirhossein801100more
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید