کنسول نسل بعد مایکروسافت رونمایی شد؛ به XBOX ONE خوش‌آمد بگویید!

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۵

دقایقی پیش و در کنفرانس خبری مایکروسافت، کنسول جدید این این شرکت با نام XBOX ONE رونمایی شد! این کنسول که به نوعی وارث تاج و تخت پادشاهی Xbox 360 محسوب می‌شود، دارای قابلیت‌های متفاوتی می‌باشد که در ادامه به چندی از آن‌ها که در اوایل کنفرانس اعلام شدند، اشاره می‌کنیم.

رونمایی کنسول مانند بسیاری از برنامه‌های مایکروسافت توسط Don Matrick صورت گرفت. وی ابتدا در رابطه با چگونگی تغییر کاربری و انقلاب اتاق‌های نشیمن صحبت کرد و افزود که این روزها اتاق نشیمن نه تنها محلی برای دور هم جمع شدن اعضای خانواده است، بلکه محلی برای گردآوری تمامی علایق آن‌ها نیز می‌باشد. وی سپس با گفتن Xbox On کنسول نسل هشتمی مایکروسافت را روشن می‌کند!
این مسئله بیان‌گر این است که Xbox One از قابلیت کنترل صدا (چیزی شبیه به کینکت اما با قدرت بالاتر) و هم‌چنین سیستم کنترل سرگرمی نوینی برخوردار خواهد بود. واسط کاربری بی‌نظیر One این اجازه را به شما می‌دهد تا به راحتی بین بخش‌های مختلف کنسول سوئیچ کرده و از انجام کارهای روزانه خود لذت ببرید. هم‌چنین تا این لحظه در کنفرانس دیده شده که کنسول به فناوری شبیه به SmartGlass مجهز می‌باشد و به راحتی توسط دیگر Deviceها قابل کنترل می‌باشد.

در ادامه می‌توانید تصاویری از این کنسول را مشاهده کنید:

 

xbox-0043

xbox-0044

xbox-0046

xbox-0047

xbox-0048

xbox-0049

xbox-0050

xbox-0051

xbox-0052

xbox-0053

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید