بررسی آیفون ۱۳ پرو مکس؛ بهترین گوشی تاریخ

16 مهر 1400 - 20:59
بررسی آیفون ۱۳ پرو مکس اپل

آیفون ۱۳ پرو مکس اپل قوی‌ترین گوشی حال حاضر بازار است. این محصول پرچم‌دار با قیمت ۱۰۹۹ دلار علاوه بر ارائه نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز، بهترین و سریع‌ترین عملکرد را در میان تمام گوشی‌های موجود ارائه می‌دهد. همچنین نباید عمر باتری قابل توجه این گوشی را از یاد ببریم.

اما در حقیقت دوربین این گوشی است که آن را به چیزی واقعاً خاص تبدیل می‌کند. حالت سینمایی اجازه می‌دهد که ویدیوهایتان را با افکت بوکه ضبط و تصاویرتان را به شکلی رضایت‌بخش با استایل‌های متنوع ثبت کنید. دوربین فوق عریض جدید آیفون ۱۳ پرو مکس هم اجازه می‌دهد کلوزآپ‌هایی بگیرید که قبل از عرضه آن،‌ ثبت آن‌ها با یک گوشی به سختی قابل تصور بود.

مطالب مرتبط:

ولی دست‌یابی به این کیفیت و این مقدار ستایش، بی‌هزینه نبوده است. ماژول دوربین آیفون ۱۳ پرو مکس اکنون برجستگی بیشتری دارد که حتی از آن سوی اتاق هم می‌توان به سادگی آن را تشخیص داد.

بررسی آیفون ۱۳ پرو مکس اپل

در قسمت جلو، ناچ دستگاه در نمایشگر ۶.۷ اینچی آیفون ۱۳ پرو مکس کوچک‌تر به نظر می‌رسد و این خبر خوبی است. آیفون ۱۳ پرو تقریباً تمام این امکانات را در ابعاد و وزنی کمتر ارائه می‌دهد که می‌توانید به سادگی آن را انتخاب کنید.

نمایشگر ۱۲۰ هرتز و لنز تله‌فتو به دردتان نمی‌خورد؟ آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی با قیمتی کمتر، امکاناتی فوق‌العاده در اختیارتان می‌گذارند.

اگرچه ما دوست داشتیم اپل در این نسخه نرخ شارژ سریع‌تری را ارائه کند و تاچ آی‌دی را بازگرداند، اما این دلیل محکمی برای نادیده گرفتن ویژگی‌ها و عملکرد آیفون ۱۳ پرو مکس نیست. قوی‌ترین گوشی ساخته شده توسط اپل حتی بدون این ویژگی‌ها نیز اکنون تبدیل به بهترین گوشی دوران شده است.

Ali Hassan nejad1100y=-f(x)+x²+Tan(x)The Cat LadyMatin_khBookerneverdiesAmir NaderiGG.WP.EZ.WIN
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید