بررسی اندروید ۱۲؛ برترین اندروید تاریخ

14 مهر 1400 - 18:16
بررسی اندروید ۱۲

یکی از هیجان‌انگیزترین موارد درباره به‌روزرسانی‌های جدید سیستم عامل اندروید و در حال حاضر اندروید ۱۲، کشف ویژگی‌های تازه‌ای است که تنها تعداد کمی از کاربران پیش‌تر به مشاهده و تعامل با آن‌ها پرداخته‌اند.

اولین نسخه پایدار اندروید ۱۲ به تازگی برای برخی از گوشی‌های پیکسل در دسترس قرار گرفته و کاملاً هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد اما نه به خاطر بهره‌مندی از ویژگی‌های زیادی که شما مشغول اکتشاف آن‌ها شوید،‌ بلکه به خاطر فقدان آن‌ها!

مطالب مرتبط:

گوگل پس از انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۲ اعلام کرد که همزمان با انتشار نسخه AOSP (Android Open Source Project) تعداد رضایت‌بخشی از گوشی‌های پیکسل می‌توانند این به‌روزرسانی را دریافت کنند اما برخلاف سال‌های گذشته، همه پیکسل‌ها در روز عرضه رسمی اندروید ۱۲، واجد شرایط دریافت آن نخواهند بود. بنابراین کاربران برخی از گوشی‌های پیکسل می‌توانند در هفته‌های آینده به دریافت به‌روزرسانی مذکور بپردازند.

اول از همه باید ذکر کنیم که ما هنوز هم با اندروید و حس آشنای آن مواجه هستیم. نیاز نیست که چندین ساعت را صرف گشتن در تنظیمات کنید تا ویژگی‌های جدیدی که گوگل در دل سیستم عامل جدیدش پنهان کرده است، یکی یکی آشکار شوند.

با این وجود هنوز هم همان حس اکتشاف به شکل مناسبی وجود دارد و پیشنهاد می‌کنیم در اولین تجربه کار با اندروید ۱۲، سری هم به گوشه و کنار این سیستم عامل گوگل بزنید.

kanameAhmad68meysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید