طراحی زیبای طرفدار God of War: Ragnarok اودین را نشان می‌دهد

13 مهر 1400 - 15:58

بعد از معرفی دنباله‌ی بازی محبوب God Of War در رویداد پلی‌استیشن ماه قبل، هواداران این فرنچایز، شروع به ارائه تئوری‌ها و نظرات مختلفی پیرامون این عنوان کردند.

بعد از معرفی بازی God of War: Ragnarok، یکی از سوالاتی که ذهن هواداران این فرنچایز را مشغول کرد، ظاهر شخصیت اودین بود. در نسخه‌ی قبل تعاریفی از او شنیدیم و می‌دانیم از آنجا که این عنوان پایان دهنده داستان سرزمین‌های نورس خواهد بود، در جایی از بازی با اودین روبه‌رو خواهیم شد.

یکی از طرفداران سری بازی‌های God Of War، با نام کاربری Buffybumcheeks، دست به کار شد و طرحی از ظاهر احتمالی شخصیت اودین منتشر کرد که می‌توانید این اثر زیبا و پر جزئیات را در زیر مشاهده کنید.

سازنده این اثر، از روش مورد استفاده سونی در طراحی‌های رسمی این بازی، استفاده کرده است. جزئیات بسیاری در این طراحی می‌توان یافت، از نیزه‌ی سرنوشت یا Gungnir که در دستان اودین قرار دارد گرفته تا نبود چشم راستش که آن را در راه کسب دانش فدا کرده است.

با توجه به اینکه اودین پادشاه خدایان نورس است، انتظار می‌رود تا در اواخر بازی God of War: Ragnarok شاهد مبارزه‌ای نفس‌گیر با او باشیم.

بازی God of War: Ragnarok در سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

Moein MM2XDAVOODXfarzaadSHadDelZeroPARASITE EVE 2sauron1100DARKSIREN❾❻︵✎﹏ȏṃıԀ#ONLY_PS5kanameMsadeq361Old blacksmithMehran.BaMatin_kh@alistarDk-_-ManPLAYSTATION ON TOPیوحانAmirhossein80more
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید