بازی Marvel’s Avengers این هفته به گیم پس خواهد آمد

6 مهر 1400 - 18:39
بیوم

طبق اعلام مایکروسافت، عنوان Marvel’s Avengers از پنج شنبه ۸ مهر (30 سپتامبر) به سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) اضافه خواهد شد.

مشترکین گیم پس قادر خواهند بود روی کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه از طریق سرویس ابری ایکس‌باکس (Xbox Cloud Gaming) به این بازی دسترسی داشته باشند. در همین راستا هانتر وولف (Hunter Wolfe)، هماهنگ کننده‌ی کامیونیتی در استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، گفت: 

هر مشترک سرویس ایکس‌باکس گیم پس می‌تواند بازی Marvel’s Avengers را به طور کامل و همراه همه‌ی قهرمانان، محتویات و ماموریت‌های اضافه شده پس از عرضه، تجربه کند.

این محتویات شامل چهار کمپین داستانی است که یک یا چند توانایی منحصر به فرد قهرمان و همچنین بخش Avengers Initiative را به نمایش می‌گذارد. Avengers Initiative دنیای در حال تکامل چند نفره‌ی آنلاین ما است، که به شما اجازه می‌دهد با سه تا از دوستان خود به عنوان چهار قهرمان بازی کنید و ماجراهای مختلفی را آغاز کنید.

Marvel’s Avengers یک بازی در حال تکامل با به‌روزرسانی‌های مداوم است که قهرمانان، ماموریت‌ها، شرورها، کمپین‌ها و رویدادهای جدید قابل بازی را دریافت می‌کند و حالا اعضای گیم پس می‌توانند تمام این محتویات را تجربه کنند.

لازم به ذکر است که محتوایی که دارندگان ایکس‌باکس به آن دسترسی نخواهند داشت، بسته‌ی الحاقی آینده‌ی Marvel’s Avengers Spider-Man است، که اخیراً برای انتشار در اواخر سال 2021 تأیید شد.

جدیدترین بسته‌ی الحاقی این بازی Black Panther – War for Wakanda نام داشت، که در ماه آگست عرضه شد. این بسته شامل یک قهرمان جدید، لباس، شرور، دشمنان جدید از جمله Klaw، محتوای داستانی جدید، یک محیط جدید برای کشف، به علاوه ماموریت‌های انفرادی یا چند نفره‌ی جدید Drop Zone و Threat Sector را معرفی کرد.

بازی Marvel’s Avengers در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

Moein MM2farshadxMatin_khT800Hossein_KingAmirhossein80Ahmad68Playstation TAli Hassan nejadmohammad reza gamerکاپتان استخونیHasan0930

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید