تاریخ آغاز بتای Battlefield 2042 آشکار شد

به نظر می‌رسد که تاریخ فعالسازی بتای بازی Battlefield 2042 در پلتفرم چینی به اشتراک گذاری ویدیو یعنی بیلیبیلی (Bilibili) آشکار شده است.

اوایل این ماه اینسایدر معتبر، تام هندرسون (Tom Henderson) ادعا کرد که بتای Battlefield 2042 برای کسانی که این بازی را پیش‌خرید کرده اند در تاریخ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ (۶ اکتبر ۲۰۲۱) و برای دیگر مخاطبین در تاریخ ۱۶ مهر (۸ اکتبر) در دسترس قرار خواهد گرفت.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در استریم تبلیغاتی سایت بیلیبیی، برای Battlefield 2042 برنامه‌هایی در نظر گرفته شده که در روزهای ۱۴ تا ۱۷ مهر ۱۴۰۰ (۶ تا ۹ اکتبر) اجرا خواهند شد و این خبر به ادعاهای تام هندرسون نیز قوت می‌بخشد.

در اواسط ماه سپتامبر، الکترونیک آرتس (Electronic Arts) اعلام کرد که Battlefield 2042 با تاخیر یک ماهه مواجه شده و تاریخ انتشار بازی از ۳۰ مهر (۲۲ اکتبر) به ۲۸ آبان (۱۹ نوامبر) تغییر داده شد. این کمپانی در ماه جولای گفته بود که بتای این بازی در ماه سپتامبر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، اما با تغییر تاریخ انتشار Battlefield 2042، برنامه‌های بتای بازی نیز تغییر کرد.

امروز هندرسون خبر داد که الکترونیک آرتس قصد اعلام تاریخ بتای Battlefield 2042 را به همراه تریلری جدید در روز جمعه ۷ مهر ۱۴۰۰ (۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱) دارد، ولی این برنامه نیز به علت لیک پخش زنده‌ی بیلیبیلی می‌تواند دچار تغییر شود.

مدیر کل استودیوی دایس (DICE) یعنی آقای اسکار گِیبْریِلْسون (Oskar Gabrielson) اخیرا درباره‌ی تاخیر Battlefield 2042 گفته بود:

ساخت نسل جدید Battlefield در حین یک پاندمی جهانی چالش‌های پیش‌بینی نشده‌ای را برای ما ایجاد کرد. بر اساس مقیاس و وسعت بازی‌ امیدوار بودیم که تیم‌های ما امکان پشتیبانی استودیوهای سازنده‌ی بازی در جهت تکمیل این عنوان تا روز انتشار را داشته باشند.

با استمرار شرایط فعلی و مشکلاتی که در تکمیل توسعه‌ی بازی برای عرضه در تاریخ انتشار ایجاد کرده و همچنین با دورکاری گروه ما از خانه، قصد داریم تا با گذاشتن وقت اضافی مورد نیاز برای تکمیل بازی، Battlefield 2042 را در کامل‌ترین وضعیت ممکن به گیمرها ارائه دهیم.

اشتیاق شما به تجربه‌ی این عنوان برای ما الهام بخش بوده و به بازی خود باور داریم. از صبر شما در جهت برداشتن قدم‌های پایانی توسعه‌ی Battlefield 2042 متشکریم.

Moein MM2Matin_khmahdixsmeysambRyan Bones
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید