ساخت پروژه چندنفره The Last of Us توسط ناتی داگ تایید شد

5 مهر 1400 - 04:19

لحظاتی پیش روز The Last of Us به پایان رسید و به عنوان یک اختتامیه و در قالب نامه‌ای، استودیوی ناتی داگ رسماََ ساخت یک پروژه چندنفره برای این سری را تایید کرد.

این استودیو در بخشی از نامه‌ی مذکور، بیانیه‌ی زیر را خطاب به کسانی که خواهان اخبار بیشتر در مورد پروژه‌های مرتبط با The Last of Us هستند، منتشر کرد:

به طور خلاصه، ما روی آن کار می‌کنیم. ما کامنت‌های طرفداران خود را می‌خوانیم و متوجه‌ی این موضوع هستیم که آن‌ها خواهان یک تجربه‌ی چندنفره هستند. در حال حاضر، می‌توانیم بگوییم عاشق چیزی هستیم که تیم در حال ساختنش است و قصد داریم به آن‌ها زمان کافی را بدهیم تا پروژه‌ی بلندپروازانه‌ی خود را تولید کنند. زمانی که محتویات آماده باشند، پروژه را به شما نشان خواهیم داد. برای رسیدن به اهداف خود، به محض انتشار The Last of Us Part 2، به سمت گسترش هر چه بیشتر تیم حرکت کردیم. در حال حاضر موقعیت‌های شغلی مختلفی در زمینه‌ی ساخت یک بازی چندنفره وجود دارد. بنابراین اگر کسی را می‌شناسید که در این زمینه مهارت دارد، به او اطلاع دهید.

ناتی داگ

مخاطبین از آگهی‌های شغلی اخیر ناتی داگ متوجه‌ی توسعه‌ی یک عنوان چندنفره شده بودند، اما این اولین بیانیه‌ی رسمی به شمار می‌رود. با توجه به فاصله‌ی زمانی زیاد نسبت به انتشار The Last of Us Part 2 و جاه‌طلبانه بودن این پروژه، به نظر می‌رسد که با یک بازی جداگانه روبه‌رو هستیم، اما کسی چه می‌داند شاید ناتی داگ تصمیم بگیرد بخش چندنفره را در قالب یک بسته‌ی گسترش دهنده در دسترس قرار دهد.

Moein MM2❾❻︵✎﹏ȏṃıԀvergil2maxAli Hassan nejadDk-_-ManPARASITE EVE 2M.MTmugiwara07FaridKratosPLAYSTATION ON TOPEllieSAMAN Ghost of SpartaMax22P.morganSina MohsenimeysambOrhan gencebayAHM.GamerSpider-Mah04more
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید