انیمه‌ی جدید The Witcher توسط نتفلیکس معرفی شد

4 مهر 1400 - 13:31

نتفلیکس برنامه دارد تا انتشار دائم محتوای The Witcher را ادامه دهد. علاوه بر تمدید شدن سریال The Witcher برای یک فصل دیگر، یک فیلم انیمه‌ای دیگر از این جهان هم در دست ساخت است.

The Witcher، یکی از محبوب‌ترین سریال‌های نتفلیکس در سال 2019، هنری کویل (Henry Cavil) را در نقش گرالت ریویا قرار می‌دهد. فصل دوم این سریال بالاخره در هفدهم دسامبر منتشر خواهد شد و حماسه‌ی گرالت را ادامه می‌دهد. در این فصل قرار است شاهد سفر گرالت و سیری به Kaer Morhen هم باشیم. با این حال حتی قبل از انتشار فصل دوم، نتفلیکس تصمیم گرفته تا این سریال را برای یک فصل دیگر هم تمدید کند. علاوه بر سریال The Witcher، نتفلیکس قصد دارد تا جهان این آی‌پی را گسترده‌تر هم کند.

نه تنها قرار است شاهد یک سریال خانوادگی با محوریت جهان The Witcher باشیم، بلکه یک فیلم انیمه‌ای دیگر هم در دست ساخت قرار دارد. این فیلم انیمه‌ای هنوز نامی نداشته و مشخص نیست که آیا قرار است دنباله‌ی انیمه‌ی قبلی باشد. پیش از این نتفلیکس یک انیمه‌ی The Witcher دیگر را با نام Nightmare of The Wolf منتشر کرده بود که به بررسی داستان استاد گرالت یعنی وزمیر می‌پرداخت. علاوه بر این‌ها، مینی‌سریال The Witcher: Blood Origin هم حال ساخته شدن است. این سریال در جهان الف‌ها و 1200 سال پیش از اتفاقات سریال اصلی جریان داشته و قرار است رویدادهای منجر به ساخت اولین ویچر را به تصویر بکشد.

در هر صورت به نظر می‌رسد که اوقات خوشی پیش روی طرفداران The Witcher است و نتفلیکس فعلا به ساخت برنامه‌های مختلف با محوریت این جهان ادامه خواهد داد.

Moein MM2Chiefmeysamb❾❻︵✎﹏ȏṃıԀOmid_FshAmir NaderiAXEL STONE@alistarMohsenj74StarmanAHM.Gamer1100P.morgan
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید