صداپیشه‌ی بازی Deathloop به لطف مایکروسافت صاحب پلی‌استیشن 5 شد

4 مهر 1400 - 13:30

به نظر‌ می‌رسد صداپیشه‌ی Colt به لطف مایکروسافت می‌تواند عنوان Deathloop را تجربه کند. جیسون کلی تا به امروز موفق به تجربه‌ی این عنوان نشده بود.

آخرین اثر استودیوی Arkane یعنی بازی Deathloop، توانست رضایت منتقدین را جلب کند و بین گیمر‌ها محبوب شود. یکی از عوامل محبوبیت این عنوان را می‌توان صداپیشگی جیسون کلی (Jason Kelley) در نقش Colt دانست. جالب است بدانید که کلی تا به امروز موفق به تجربه این عنوان نبوده، چرا که به پلتفرم پلی‌استیشن 5 دسترسی نداشت.

در روز انتشار عنوان Deathloop، کلی از طرفدران خود خواست که با خرید نسخه‌ای از این بازی عرضه‌ی آن را جشن بگیرند. او اظهار داشت که اگر به پلی‌استیشن 5 دسترسی داشت قطعا یک نسخه از بازی را می‌خرید. مسئول بخش بازاریابی کمپانی Bethesda یعنی آقای پیت هاینس (Pete Hines) گفت: “ما برایت پلی‌استیشن 5 می‌فرستیم”. جیسون کلی با هنرنمایی شگفت انگیز خود قطعا لایق بازی کردن در نقش Colt است.

کلی در مصاحبه‌ای با کانال یوتیوب JUMPCUT PLAY اذعان داشت که تا به حال موفق به تجربه‌ی بازی Deathloop نشده است، هاینس او به اطمینان داد که این کنسول به همراه نسخه‌ای از عنوان Deathloop به دست او می‌رسد و برای تجربه‌ی Deathloop به شدت هیجان زده بود.

Moein MM2AMR-8780-SSmeysamb#ONLY_PS5DARKSIRENDk-_-ManPlayStation Studios PS5❾❻︵✎﹏ȏṃıԀJavad62M.MTBlack KnightOmid_Fshdeathwingsvitto corleoneժ๏ςτ០я នτяคղցҽMohsenj74کاپتان استخونیمحمد کرامت‌ فرHunterH.SONYmore
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید