نتفلیکس دو کلیپ از فصل دوم سریال The Witcher منتشر کرد

4 مهر 1400 - 01:06

نتفلیکس (Netflix) در مراسم خود، دو کلیپ از فصل دوم سریال The Witcher منتشر کرد. این سریال در اواخر سال جاری میلادی پخش خواهد شد.

نتفلیکس برای اولین بار با برگزاری مراسم TUDUM، سریال‌ها و فیلم‌های آینده خود را معرفی کرد. آثاری همچون Stranger Things و Red Notice تریلر جدید دریافت کردند. بدون شک مهم‌ترین بخش مراسم متعلق به سریال The Witcher بود. نتفلیکس نه‌تنها یک بلکه دو کلیپ جدید از فصل دوم این سریال محبوب منتشر کرد. فصل دوم این سریال از آذر سال جاری (دسامبر ۲۰۲۱) آغاز خواهد شد.

اسپویل فصل اول سریال The Witcher

فصل اول این سریال با یافتن شخصیت سیری (Ciri) با بازی فریا آلن (Freya Allan)، توسط گرالت (Geralt) با هنرنمایی هنری کویل (Henry Cavill)، پایان یافت. آخرین باری هم که شخصیت ینفر (Yennefer) را دیدیم، در میانه نبرد Sodden و قسمت ارتش نیلفگارد (Nilfgardian) بود.

فصل دوم سریال با بردن سیری به کائر مورهن (Kaer Morhen) و آغاز تمرینات او توسط گرالت آغاز می‌شود. سیری در کائر مورهن ویچرهای دیگری از جمله وزمیر (Vesemir)، کوئن (Coen)، لمبر (Lamber) و اسکل (Eskel) را ملاقات خواهد کرد. همچنین می‌دانیم جایی از داستان ینفر و سیری با هم همراه می‌شوند و در جریانیم که تریس (Triss) نقش مهمی در اتفاقات این فصل خواهد داشت.

دانلود

دانلود

Moein MM2Bookerneverdies❾❻︵✎﹏ȏṃıԀX_Wolverine_XStarmanmeysambAXEL STONEMahyarMsmمحمدامینDk-_-ManP.morganMohsenj74
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید