هیدکی کامیا: Bayonetta 3 فراتر از تمام انتظارات خواهد بود

2 مهر 1400 - 19:20

هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، کارگردان اجرایی بازی مورد انتظار Bayonetta 3، پس از انتشار تریلر گیم‌پلی آن صحبت‌هایی در مورد جدیدترین بازی پلاتینوم‌گیمز (PlatinumGames) کرده است. به گفته‌ی او این بازی فراتر از تمام انتظارات ظاهر خواهد شد.

پس از چهار سال سکوت خبری کامل، بازی Bayonetta 3 بالاخره روز گذشته دوباره خودی نشان داد. تریلر گیم‌پلی بازی با تایید پنجره‌ی عرضه‌ی سال 2022، هواداران زیادی را هیجان‌زده کرد. در کنار این تریلر، اعضای استودیوی پلاتینوم‌گیمز اطلاعاتی را در مورد آن به اشتراک گذاشته‌اند. اول از همه کارگردان بازی در مورد مبارزات آن صحبت کرد و از المان‌های جدید حاضر در Bayonetta مثل ویژگی Demon Slave صحبت کرد. هم‌چنین مشخص شد که بازی قرار است سیستم Summon جدیدی داشته باشد.

حال امروز هیدکی کامیا که کارگردان اجرایی بازی است، پست بلاگی را منتشر کرده و در آن به صحبت در مورد بازی پرداخته است. پس از صحبت و عذرخواهی بابت تاخیر چهار ساله‌ و گفتن اینکه این چهار سال برای پلاتینوم‌گیمز هم طولانی بوده، کامیا در مورد اعضای مختلف تیم توسعه‌ی Bayonetta 3 صحبت کرد.

علاوه بر یوسوکه میاتا (Yusuke Miyata) که نقش کارگردان بازی را عهده‌دار است، خود کامیا در مقام کارگردان اجرایی ظاهر می‌شود. افراد کارکشته‌ای مثل یوجی شیمومورا (Yuji Shimomura)، ماساکی سوزومور (Masaki Suzumur) و ماری شیمازاک (Mari Shimazak) هم جز این تیم هستند. در نهایت کامیا گفت که طرفداران نباید نگران کیفیت نهایی بازی باشند و Bayonetta 3 قرار است از تمام انتظارات فراتر رود:

Bayonetta 3 واقعی است و روزی که بالاخره بتوانید آن را در دست بگیرید و تجربه کنید هم فرا خواهد رسید. در آرامش منتظر اطلاعات بیشتر در مورد بازی بمانید. مهم نیست که چقدر انتظارات‌تان از این بازی بالا است، ما از تمام انتظارات فراتر خواهیم رفت.

بازی Bayonetta 3 در حال حاضر برای نینتندو سوییچ در دست توسعه بوده و در سال 2022 عرضه خواهد شد.

Moein MM2DARKSIRENdeathwingsmeysambAhmad68P.morganAmirhossein80Spider-Mah04@alistarAli Hassan nejadMahyarMsmvitto corleonevergil2maxآرینHusseini
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید