گیم‌پلی بازی Battlefield Mobile منتشر شد

2 مهر 1400 - 20:47

همراه با شروع مرحله تست آلفای بازی Battlefield Mobile، کلیپ‌هایی از گیم‌پلی بازی نیز منتشر شد. این عنوان ساخت الکترونیک آرتس (EA)، برای گوشی‌های همراه عرضه خواهد شد.

با آغاز مرحله‌ی تست عنوان Battlefield Mobile در دو کشور اندونزی و فلیپین، ویدئو‌هایی از گیم‌پلی این بازی منتشر شد. طبق بیانیه‌ی شرکت الکترونیک آرتس، این عنوان به‌زودی در کشورهای دیگر نیز وارد تست می‌شود.

در حال حاضر تنها مرحله‌ی Grand Bazaar و حالت Conquest که از عناوین قدیمی فرنچایز Battlefield برگشته‌اند، قابل بازی هستند.

رئیس بخش ارتباطات الکترونیک آرتس گفت:

وقتی Battlefield Mobile در محل زندگی شما قابل دریافت شد، می‌توانید در فروشگاه Google Play پیش ثبت‌نام کنید و زمانی که بازی وارد مرحله تست شد به شما خبر داده می‌شود.

از آنجا که ظرفیت فاز آزمایشی محدود است، متاسفانه تمام کسانی که پیش ثبت‌نام کنند به مرحله تست وارد نخواهند شد، اما نگران نباشید زیرا به محض انتشار نسخه‌ی اصلی، به تمام شما هواداران این عنوان، اطلاعیه داده می‌شود.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Battlefield Mobile توسط استودیوی ایندستریال تویز (Industrial Toys) در حال ساخت است که ریاست آن با سرپرست قبلی شرکت بانجی (Bungie)، آقای الکس سروپیان (Alex Seropian)، است. الکترونیک آرتس این استودیو را در سال ۲۰۱۸ خریداری کرد.

عنوان Battlefield Mobile برای عرضه در سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

Ali Hassan nejadAli G_H1100meysambAmirhossein80P.morgan
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید