بازی PUBG 2 ممکن است با Unreal Engine 5 ساخته شود

2 مهر 1400 - 13:29

به تازگی شایعاتی در رابطه با بازی PUBG 2 در سطح فضای مجازی منتشر شده است. طبق این شایعات، این بازی قرار است با موتور Unreal Engine 5 توسعه یابد.

شکی نیست که دنباله‌ای به بتل رویال محبوب یعنی PUBG در دست توسعه است. با توجه به نزدیک بودن عرضه‌ی دنباله‌ی موبایلی PUBG یعنی New State، طبیعی است که کرفتون (Krafton) به دنبال انتشار دنباله‌ای برای نسخه‌ی اصلی هم باشد. طبق شایعات PUBG 2 مدتی می‌شود که در دست توسعه بوده و احتمالا سال 2022 عرضه می‌شود. البته باز هم باید گفت که این بازی به صورت رسمی معرفی نشده، اما واقعی بودن آن اصلا دور از ذهن نیست.

یکی از منابع خبری معتبر در زمینه‌ی افشای اطلاعات محرمانه در مورد PUBG، کاربری در توییتر با نام Player IGN، به تازگی اطلاعاتی را در مورد یک بازی PUBG جدید فاش کرده که می‌تواند PUBG 2 باشد. این طور که به نظر می‌رسد بازی قرار است با موتور جدید اپیک گیمز (Epic Games) یعنی Unreal Engine 5 ساخته شود. Player IGN این خبر را با استناد بر یک فهرست نیازمندی از سوی استودیوی PUBG Corporation اعلام کرده است. این طور که به نظر می‌رسد این استودیو به دنبال استخدام افرادی برای کار بر روی یک بازی AAA با موتور Unreal Engine 5 است.

Player IGN مدعی شده که تیم توسعه‌ی بازی از چند ماه پیش تصمیم به ارتقای موتور بازی از Unreal Engine 4 به Unreal Engine 5 گرفته است. البته در حال حاضر نمی‌دانیم که آیا این بازی ساخته شده با Unreal Engine 5 دنباله‌ی PUBG است یا خیر. پس تا زما اعلام رسمی کرفتون بهتر است که این اخبار را در حد شایعه بدانید. اما اگر این شایعات درست باشند، در PUBG بعدی می‌توانیم شاید ویژگی‌های جذابی مثل سیستم‌های Nanite یا Lumen باشیم.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلتفرم کامپیوتر و سرویس استریم استدیا در دسترس است.

Moein MM21100TineoneplayamirعلیMatin_kh
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید