تاریخ اکران فیلم Mario مشخص شد

در مراسم نینتندو دیرکت (Nintendo Direct)، شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto) از توسعه‌ی فیلم سینمایی Mario به دست استودیوی ایلومینیشن (Illumination) خبر داد.

استودیوی ایلومینیشن که به لطف انیمیشن Despicable Me شناخته شده است، هم‌اکنون مشغول ساخت فیلم سینمایی Mario برای عرضه در تعطیلات سال نوی ۲۰۲۲ است. به طور دقیق‌تر،‌ این فیلم در روز چهارشنبه ۳۰ آذرماه سال ۱۴۰۱ (۲۱ دسامبر ۲۰۲۲) در آمریکای شمالی عرضه شده و در تاریخی دیرتر در ژاپن،‌ اروپا و دیگر مناطق دنیا منتشر خواهد شد.

علاوه بر تاریخ انتشار این فیلم، لیستی از ستارگان حاضر در Mario نیز منتشر شده است: کریس پرت (Chris Pratt) در شخصیت Mario، آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) در شخصیت Peach، چارلی دی (Charlie Day) در شخصیت Luigi، جک بلک (Jack Black) در شخصیت Bowser، کیگان مایکل کی (Keegan-Michale Key) در شخصیت Toad، ست روگن (Seth Rogen) در شخصیت Donkey Kong و چارلز مارتینت (Charles Martinet) با «حضور غافلگیر کننده».

نهایتا بد نیست بدانید که میاموتو گفته است که شخصیت Mario در این فیلم زیاد صحبت خواهد کرد و این موضوع تغییر بزرگی برای Mario به حساب می‌آید.

kaname❾❻︵✎﹏ȏṃıԀanimalsMoein MM2meysambMahyarMsmP.morganmohammad reza gamerBlack KnightBehrouz
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید