شایعه: بازی Hollow Knight: Silksong در فوریه‌ی 2022 منتشر خواهد شد

1 مهر 1400 - 20:17

کاربران متعددی گزارشاتی را مبنی بر تشخیص تاریخ عرضه‌ی بازی Hollow Knight جدید منتشر کرده‌اند. این طور که نظر می‌رسد، داده‌های فاش شده‌ی GeForce Now حاوی تاریخ انتشار Hollow Knight: Silksong بوده است.

با توجه به اینکه فاصله‌ی چندانی با Nintendo Direct جدید نداریم، بسیاری امیدوارند که این رویداد حاوی اطلاعات یا تریلر جدیدی از بازی Hollow Knight: Silksong باشد. این دفعه ممکن است که بالاخره استودیوی تیم چری (Team Cherry)، از تاریخ عرضه‌ی بازی مورد انتظار خود هم رونمایی کند. با توجه به لو رفتن بخش قابل توجه‌ای از داده‌های GeForce Now، برخی معتقدند که این بازی قرار است در فوریه‌ی 2022 منتشر شود.

با این حال باید توجه داشته باشید که خود انویدیا، داده‌های منتشر شده و فهرست بازی‌های در دست توسعه را صرفا گمانه‌پردازی خوانده و ادعا کرده که این نام‌ها صرفا برای آزمایشات داخلی هستند. هر چند در این میان نام‌ بازی‌های واقعی مثل Project Indus یا Project Cobalt مایکروسافت هم به چشم می‌خورد.

جدیدترین رویداد Nintendo Direct تا ساعاتی دیگر آغاز می‌شود و در طول 40 دقیقه‌ی آن، قرار است شاهد معرفی یا نمایش بازی‌های سوییچ برای زمستان امسال باشیم. تیم چری از زمان تایید غیبت Hollow Knight: Silksong از مراسم E3 2021، اطلاعات چندانی را از آن منتشر نکرده و معلوم نیست که امروز این مهم تغییر خواهد کرد یا خیر.

Moein MM2MahyarMsmSpider-Mah04P.morganDk-_-Man
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید