ویدیویی از بخش بتل رویال Forza Horizon 5 منتشر شد

1 مهر 1400 - 13:19
Forza Horizon 5

پلی‌گراوند گیمز (Playground Games) هر هفته اطلاعات جدیدی را از Forza Horizon 5 ارائه می‌دهد و به تازگی ویدیویی را از گیم‌پلی بخش بتل رویال آن منتشر کرده است.

حالت بتل رویال که اولین بار در Forza Horizon 4، آن هم مدتی پس از عرضه‌ی رسمی بازی ظاهر شد و طبق ادعای پلی‌گراوند گیمز موفق ترین حالت چندنفره این مجموعه تا به امروز است، از روز عرضه در Forza Horizon 5 قابل بازی خواهد بود.

در این ویدیو، 50 گیمر در حال رقابت با یکدیگر در زمینی که وسعت آن به مرور زمان کاهش می‌یابد، دیده می‌شوند، در این حالت بازی، هر گیمر می‌تواند فرد دیگری را در یک مسابقه‌ی رو در رو به چالش بکشد. این چالش‌ها می‌توانند به بیرون راندن و کاهش تعداد پلیرها کمک کنند، چنان که فرد بازنده در هر چالش، از بازی حذف می‌شود. برنده شدن در مسابقات و کاوش روی نقشه به شما اتومبیل‌های سریع‌تری می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها برای کسب برتری نسبت به دیگر کاربران استفاده کنید.

پلی‌گراوند گیمز اعلام کرده است که هنگام طراحی نقشه‌ی Forza Horizon 5، حالت Eliminator را در نظر داشته است و اطمینان حاصل کرده که چالش‌های رو در رو، کاربران را تشویق می‌کنند که از مناظر خیره کننده‌ی مکزیک لذت ببرند. اگر قبلاً حالت Eliminator را بازی نکرده‌اید، این حالت یک سرگرمی جالب و منحصر به فرد در سبک بتل رویال است و طرفداران این سری قطعا از دیدن بازگشت آن خوشحال خواهند شد.

اگر به طور کلی بخش چندنفره‌ مناسب سلیقه‌ی شما نیست، پلی‌گراوند گیمز اوایل ماه جاری ویدیو‌هایی را از بخش تک‌نفره‌ی Forza Horizon 5 منتشر کرده که بر برخی از فعالیت‌های سرگرم کننده و جدید آن تمرکز دارد.

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰ (۹ نوامبر) برای کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، دارندگان سرویس گیم‌پس می‌توانند در روز عرضه این عنوان را تجربه کنند. در پایان می‌توانید ویدیوی منتشر شده از گیم‌پلی بخش بتل رویال این بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت 720p | دانلود ویدیو با کیفیت 1080p
Moein MM2DARKSIRENکسری نراقیmeysambPlayStation Studios PS5Hasan0930Ali Hassan nejadXbox one s pro gamerEternal ManHunterOrhan gencebaymhmteamDk-_-ManRyan BonesFanresidentevilMahyarMsmT800

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید