به‌روزرسانی جدید CS:GO با تغییرات زیادی منتشر شد

31 شهریور 1400 - 19:16

به‌روزرسانی جدید بازی CS:GO با معرفی Operation Riptide، اضافه کردن مسابقات کوتاه‌تر، سپر ضد شورش و تغییراتی در گیم‌پلی منتشر شد.

ولو (Valve) صبح امروز با انتشار به‌روزرسانی ۲.۲ گیگابایتی برای بازی CS:GO، از Operation Riptide رونمایی کرد. این بسته الحاقی از فرمول Operationهای قبلی استفاده کرده است و افراد با خرید آن می‌توانند با انجام چالش‌ها و مراحل هفتگی، امتیاز دریافت کنند و با امتیازهای خود ایجنت و یا اسکین‌های جدید بدست آوردند. ۴ کالکشن اسکین و تعدادی ایجنت جدید هم به بازی اضافه شده است.

ویژگی جدید دیگری که به بازی اضافه شده، قابلیت انجام رقابت‌های ۵ در مقابل ۵ در مدت زمان کوتاه‌تر، از حالا می‌توان به جای ۳۲ دست، بازی را در ۱۶ دست به پایان رساند. ولو اعلام کرده است که در این حالت جدید، هر بازی ۲۵ دقیقه زمان می‌برد.

قابلیت بعدی، اضافه شدن امکان تولید یک مسابقه با قوانین رسمی روی سرورهای ولو است. شما می‌توانید با در اختیار دادن کد خود به دوستانتان، آن‌ها را دعوت به رقابت کنید.

تغییراتی هم به گیم‌پلی بازی وارد شده است. از هم اکنون می‌توانید نارنجک‌های خود را به هم تیمی ها اهدا کنید. اسلحه‌ی M4A1-S آسیب بیشتری به حریفان وارد می‌کند و بالعکس، تفنگ Desert Eagle در ناحیه شکم آسیب کمتری به دشمنان می‌زند. آخرین تغییر هم مربوط به Dual Berettas می‌شود که قیمت آن کمتر شده است.

سپر ضد شورش که در نسخه‌های قدیمی سری Counter-Strikes نیز حضور داشت هم به بازی اضافه شده است، البته به دلیل مشکلات مربوط به متعادل شدن بازی، این سپر تنها در مراحل غیر مهم (Casual) حالت گروگانگیری، قابل استفاده است.

آخرین تغییر مهم بازی نیز مربوط به شکایتی می‌شود که گیمرها برای زمانی طولانی داشتند. حذف شدن قابلیت دید وسط نقشه توسط تیم تروریست، در مرحله‌ی پر طرفدار Dust 2 است. ولو اعلام کرده است که در طول Operation Riptide، علاوه بر اضافه کردن نقشه‌های جدید، دو ناحیه‌ی Dust 2 و Ancient بهینه‌سازی می‌شوند.

Operation Riptide قیمتی ۱۵ دلاری دارد و تا ۱ اسفند سال جاری ( ۲۰ فوریه ۲۰۲۲) ادامه خواهد داشت.

Moein MM2Vito scalettaMatin_khmeysambM for MammadaEllieSky ManBookerneverdiesMahyarMsmAHM.Gamer
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید