دانیل کریگ: بازیگر جیمز باند نباید یک زن باشد

31 شهریور 1400 - 18:26
JAMES BOND

دانیل کریگ (Daniel Craig)، اخیرا در صحبت‌های خود گفته است که بازیگر جیمز باند باید یک مرد باشد زیرا قسمت‌های بهتری برای زنان وجود دارد.

دانیل کریگ، بازیگری که بیشتر او را برای نقشش در سری فیلم‌های جیمز باند می‌شناسیم، در مصاحبه‌ای با Radio Times درباره‌ی زن بودن جیمز باند نظر خود را اعلام کرده است.

کریگ گفت:

جواب ساده است؛ قسمت‌های بهتری برای حضور زنان و رنگین پوستان باید وجود داشته باشد. چرا باید یک زن نقش جیمز باند را بازی کند وقتی می‌شود نقشی به خوبی جیمز باند برای زنان وجود داشته باشد؟

دانیل کریگ به طور صریح اعلام کرد که No Time To Die آخرین حضور او در سری فیلم‌های جیمز باند خواهد بود و گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی این‌ که چه کسی جیمز باند بعدی خواهد بود ذهن طرفداران را مشغول کرده است. اسم‌هایی مانند تام هاردی (Tom Hardy)، ادریس البا (Idris Elba) و اخیرا رژی ژان (Regé-Jean) بازیگر سریال Bridgerton، در میان بحث و جدل‌ها دیده می‌شوند. بحث درمورد اینکه که آیا بازیگر بعدی باند باید یک زن یا یک رنگین پوست باشد تا کمی تنوع به سری ببخشد نیز بر سر زبا‌ن‌ها بوده است.

در No Time To Die، لشانا لینچ (Lashana Lynch) به عنوان نومی (Nomi) و آنا د آرماس (Ana de Armas) به عنوان پالوما (Paloma) معرفی شده‌اند. لیا سیدوکس (Léa Seydoux) در نقش مادلین سوان (Madeleine Swan)، بن ویشا (Ben Whishaw) در نقش Q، رالف فاینس (Ralph Fiennes) در نقش M، نائومی هریس (Naomie Harris) در نقش ایو مانی‌پنی (Eve Moneypenny)، جفری رایت (Jeffrey Wright) در نقش فلیکس لیتر (Felix Leiter) و کریستوف والتز (Christoph Waltz) در نقش بلوفد (Blofeld)، در این فیلم حضور دارند. همچنین رامی مالک (Rami Malek) به عنوان صفین (Safin)، شخصیت منفی فیلم بازی خواهد کرد.

این فیلم توسط کاری جوجی فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga) کارگردانی می‌شود.

در حالی که داستان این سری در حال تمام شدن است، کریگ گفته است که تم کلی فیلم درباره‎‌ی عشق و خانواده خواهد بود.

کریگ در این باره گفت:

چه چیزی بزرگ‌تر از آن وجود دارد؟ خانواده‌ی باند که مانی‌پنی، Q و M هستند و لشانا لینچ وارد می‌شود که آن فامیل دوری است که درباره‌‎ی او مطمئن نیستید. من همیشه گفته‌ام: در سری فیلم‌های جیمز باند، در سکانس اول دنیا نیاز به ناجی داد و در سکانس آخر جیمز باند دنیا را نجات‌ می‌دهد. این خوب است، اما در میان این دو سکانس چی؟ به نظر من این شکاف باید از لحاظ احساسی درگیر کننده باشد.

No Time To Die در تاریخ ۸ مهر (۳۰ سپتامبر) در انگلستان و در تاریخ ۱۶ مهر (۸ اکتبر) سال جاری در آمریکا منتشر خواهد شد.

Moein MM2Mehran.BavafadarMC117meysambAmirhossein80Pc For everآرینP.morganLordSAMAN Ghost of SpartaHunterMahyarMsmAli Hassan nejadmo70Commander shepardHossein_KingShadow GodPLAYSTATION ON TOPRyan Bonesmore
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید