تریلر جدید Forza Horizon 5 بخش چندنفره‌ی آن را به نمایش می‌گذارد

30 شهریور 1400 - 19:52
Forza Horizon 5

در جدیدترین اپیزود برنامه‌ی Forza Horizon 5 Let’s ¡Go!، استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) با انتشار تریلری به صحبت در مورد ویژگی‌ها و حالت‌های چندنفره‌ی Forza Horizon 5 می‌پردازد.

جدیدترین ریسینگ انحصاری مایکروسافت به زودی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. اطلاعات منتشر شده از این بازی تا کنون هواداران را هیجان‌زده کرده است. برای مثال می‌دانیم که Forza Horizon 5 بیش از 400 اتوموبیل خواهد داشت. به تازگی پلی‌گراند گیمز جزئیاتی را از بخش چندنفره‌ی آن هم منتشر کرده است. همان‌طور که قبلا می‌دانستیم، بخش Team Adventure خارج شده و بخش Horizon Open وارد می‌شود. Horizon Open طیف وسیعی از فعالیت‌های مختلف را برای بازی‌بازان در نظر گرفته است. بخش Horizon Tour هم تجربه‌ی کوآپ آرام‌تری را ارائه خواهد داد.

در بخش Horizon Open می‌توانید وارد حالت‌های مختلفی از جمله Open Racing، Open Drifting و The Eliminator، برداشت Forza از بتل رویال، شوید. آن‌هایی که به دنبال تجربه‌ی چندنفره‌ای با هیجان کم‌تر هستند هم می‌توانند بخش Horizon Tour را انتخاب کنند. این بخش به بازی‌بازان اجازه‌ی مسابقات کوآپ تا شش بازی‌باز را خواهد داد. یکی از ویژگی‌های جدید هم Horizon Arcade است که شامل چندین مینی‌گیم مختلف مثل ترکاندن پینیاتا می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر بخش چندنفره‌ی بازی را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت 720p | دریافت ویدیو با کیفیت 1080p

Forza Horizon 5 در تاریخ 9 نوامبر 2021 (سه شنبه، ۱۸ آبان ۱۴۰۰) برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلتفرم کامپیوتر منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با گیمفا همراه باشید.

Ali Hassan nejadAlireza0047DARKSIRENEternal ManHasan0930Joel, Connor, Sully, & ForzamhmteamfarshadxScreaming DemonmeysambOmid_FshT800P.morganRyan BonesYatoMahyarMsmNietj
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید